“Hitler’in Arjantin’de nerede olduğuna dair bir görgü tanığının ayrıntılarını veren FBI belgelerinin yanı sıra, Adolf Hitler ve Eva Braun’un o sığınakta ölmediğini kanıtlamaya yardımcı olacak daha fazla kanıt gün ışığına çıkıyor. 1945’te Buenos Aires’teki Deniz Ataşesi Washington’a Hitler ve Eva Braun’un Arjantin’e yeni gelmiş olma olasılığının yüksek olduğunu bildirdi. Bu, denizaltı U-530’un görüldüğü zamana denk geliyor. Ek kanıtlar, And Dağları’nın eteklerinde Bavyera tarzı bir malikanenin inşasını detaylandıran gazete makaleleri şeklinde geliyor. Daha fazla kanıt mimar şeklinde gelir Hitler’in yeni evinin tasarımı ve inşası hakkında yazan Alejandro Bustillo daha önceki zengin Alman göçmenler tarafından finanse edildi.

… [an] Connecticut Eyaletinden arkeolog Nicholas Bellatoni’nin, kurtarılan kafatası parçalarından biri üzerinde DNA testi yapmasına izin verildi. Keşfettiği şey, istihbarat ve bilimsel topluluklar aracılığıyla bir tepkiye yol açtı. DNA, Hitler’e ait olduğu düşünülen kaydedilmiş örneklerle eşleşmediği gibi, Eva Braun’un tanıdık DNA’sıyla da eşleşmedi.”

https://humansarefree.com/2015/02/fbi-quietly-declassified-secret-files-attesting-hitler-fled-to-argentina-in-1945.html

…SadAerie6351 tarafından gönderildi
[comments]

30 Comments

1. Konya merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 12:39:09

2. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım

3. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 24-08-2021 12:41:58

4. Bu konu : ” Dördüncü Reich Gerçekleşiyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 303

5. İstanbul merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım 24-08-2021 13:03:40

6. Bu konu : ” Dördüncü Reich Gerçekleşiyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , ali – 175

7. Kastamonu dan kimler var. Dördüncü Reich Gerçekleşiyor . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 78

8. Bu konu : ” Dördüncü Reich Gerçekleşiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 59

9. Bu konu : ” Dördüncü Reich Gerçekleşiyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 400

10. Bilecik dan kimler var. Dördüncü Reich Gerçekleşiyor . selamun aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 239

11. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Dördüncü Reich Gerçekleşiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 21

13. Rize dan kimler var. Dördüncü Reich Gerçekleşiyor . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 180

14. Mardin dan kimler var. Dördüncü Reich Gerçekleşiyor . Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 195

15. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım 01-09-2021 10:49:33

16. Bu konu : ” Dördüncü Reich Gerçekleşiyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 15

17. Erzurum merkezden ben memo. Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 10-09-2021 19:14:56

18. Bu konu : ” Dördüncü Reich Gerçekleşiyor ” çok güzel. Selam paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 304

19. Gaziantep merkezden ben ali. Selam sayfan inanki iyi, teşekkürler 13-09-2021 20:55:28

20. Burdur dan kimler var. Dördüncü Reich Gerçekleşiyor . Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 450

21. Kütahya dan kimler var. Dördüncü Reich Gerçekleşiyor . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 75

22. Bu konu : ” Dördüncü Reich Gerçekleşiyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun , – 440

23. Tunceli merkezden ben . Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 21-09-2021 02:50:23

24. Karaman merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım 21-09-2021 14:44:11

25. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

26. Tunceli dan kimler var. Dördüncü Reich Gerçekleşiyor . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , – 29

27. Batman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-09-2021 03:49:43

28. Karabük merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 24-09-2021 16:55:00

Write A Comment