Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz?

Dünya savaşı sırasında 2 kişi ırklarından çok milliyetleriyle özdeşleşti, bu yüzden Hitler Avrupa’yı fethetmeye çalıştığında açıkça direnişle karşılaştı. Ancak göçmenlik, ‘uyanmış’ insanlar, eleştirel ırk teorisi, kimlik politikaları ve batıdaki tüm kaos, insanların kendilerini Fransız, İngiliz, Alman vb. Nazilerin başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu yerli Avrupalılar?

Zaten milliyetçilik, ırkçılık ve anti-Semitizmde bir yükseliş görüyoruz, insanlar kendi ülkelerinde ‘ikinci sınıf vatandaş’ olmaktan bıkmış ve bıkmış durumda. Bir köpeği geri ısırmadan önce çok fazla tekmeleyebilirsin.

Amerika / İngiltere / Rusya hükümetlerinin binlerce Alman bilim adamı, mühendis ve teknisyeni işe aldığını da bildiğimiz gibi operasyon ataşları gördü. Hükümete ve Nazizmi potansiyel olarak yeni bir isimle yeniden canlandırma planlarına sızmış olabilirler mi?

Ve insanların zamirlerini / akıl hastalıklarını / siyasi yönelimlerini Twitter biyografilerine koymaları ve onları kollarına takmaları fikri, gelecekteki zulüm için ‘daha az arzu edilenleri’ işaretlemenin bir yolu mu?

Avrupa’ya neler oluyor?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fourth_Reich

https://thefederalist.com/2016/05/23/how-anti-white-rhetoric-is-fueling-white-nationalism/

21 Comments

1. Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, sağolun , banu – 138

2. Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 48

3. Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 401

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 240

5. Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 108

6. Mrb paylaşımın cidden çok güzel, facebookta paylaştım

7. Denizli merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-04-2021 17:29:49

8. Karaman dan kimler var. Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 425

9. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Mrb paylaşımın valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

11. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. Kütahya merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inanki iyi, şukuladım 09-05-2021 08:04:58

13. Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2021 03:13:33

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 169

15. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan cidden mükemmel, twitter da paylaştım 23-05-2021 07:29:17

16. Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun , banu – 490

17. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 160

19. Bu konu : ” Dördüncü Reich’ın başlangıcını görüyor muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 247

20. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler 12-06-2021 10:25:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link