Doug Ford, son zamanlarda pek çok komplo hakkında konuşuldu. İnsanlar söylediği hiçbir şeye inanmıyor. Adam kelimenin tam anlamıyla polis memurlarına herhangi bir sebep olmaksızın insanları keyfi olarak tutuklama ve alıkoyma yetkisi verdi. Polis memurları bile aleyhte konuştu. Bazı nedenlerden dolayı, konut piyasası yükseliyor ve orta sınıf ortadan kaybolurken kurumsal pislik arkadaşları zenginleşiyor.

27 Comments

1. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Doug Ford halka yalan söylüyor. . Merhaba paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 490

2. Kilis merkezden ben memo. Merhaba sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım 23-04-2021 00:31:15

3. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 50

4. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

5. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 404

6. Tekirdağ merkezden ben . Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, saolun 05-05-2021 14:43:49

7. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 219

8. Şanlıurfa dan kimler var. Doug Ford halka yalan söylüyor. . Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , ali – 10

9. Denizli dan kimler var. Doug Ford halka yalan söylüyor. . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 362

10. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 159

12. Kayseri merkezden ben doruk. Slm sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-05-2021 06:45:24

13. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 142

14. Siirt merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 01:51:20

15. Erzurum dan kimler var. Doug Ford halka yalan söylüyor. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 283

16. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, şukuladım , memo – 398

17. Sivas dan kimler var. Doug Ford halka yalan söylüyor. . Slm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 348

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 242

19. Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, saolun 17-06-2021 21:39:47

20. Selam sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 80

22. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, teraziye tıkladım

23. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 399

24. Giresun dan kimler var. Doug Ford halka yalan söylüyor. . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 5

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link