Doug Ford, son zamanlarda pek çok komplo hakkında konuşuldu. İnsanlar söylediği hiçbir şeye inanmıyor. Adam kelimenin tam anlamıyla polis memurlarına herhangi bir sebep olmaksızın insanları keyfi olarak tutuklama ve alıkoyma yetkisi verdi. Polis memurları bile aleyhte konuştu. Bazı nedenlerden dolayı, konut piyasası yükseliyor ve orta sınıf ortadan kaybolurken kurumsal pislik arkadaşları zenginleşiyor.

8 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Doug Ford halka yalan söylüyor. . Merhaba paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 490

2. Kilis merkezden ben memo. Merhaba sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım 23-04-2021 00:31:15

3. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 50

4. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 404

5. Tekirdağ merkezden ben . Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, saolun 05-05-2021 14:43:49

6. Bu konu : ” Doug Ford halka yalan söylüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 219

7. Şanlıurfa dan kimler var. Doug Ford halka yalan söylüyor. . Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , ali – 10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link