(Felix Lace YouTube’da siyah güvercindir) Doug Spink ve Felix Lace, doğumda ayrılmış olan kardeşlerdir, Felix Kanada’ya küçük bir kutuda gönderilir, bu da Felix’in erkeklerin nasıl femboylara dönüştüğü konusunda neden çok tuhaf teoriler yaptığını açıklayabilir. Kanada’ya gönderildikten sonra evlat edinildi ve daha sonra hayatında bilinmeyen bir nedenden ötürü (muhtemelen beyin hasarından mı?) güvercinler için bir fetiş kazandı. Doug sonunda Felix ile yeniden bir araya gelir ve onu hayvanlara tecavüz operasyonlarında sağ kolu yapar. Doug kıç kanserinden öldükten sonra, Felix FBI’ın ana hedefi haline geldi ve kendi güvenliği için Japonya’ya kaçmak zorunda kaldı ve şimdi onlara femboy olduklarını ve güçlü siyah adamlar tarafından köleleştirileceklerini söyleyerek Amerika halkına hakaret ediyor. . Bu teori hala devam eden bir çalışmadır ve hala Felix ve Doug hakkındaki gerçeği arayacağız.

Author

5 Comments

1. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Doug Spink ve Felix Lace kardeşler . selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, saolun , Gürbüz – 244

2. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Doug Spink ve Felix Lace kardeşler ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 120

4. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım 26-03-2021 19:34:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link