Eminim çoğumuz bunu deneyimledik, sadece anlamaya çalışıyorum, düşüncelerimi başıma gelen bir şeye dayandıracağım. Kendimden bahsetmek değil, tekrar eden bir fenomendir.

Neden artık hiçbir şey hakkında tartışamıyoruz? Mevcut aşı hakkındaki şüphelerimi ifade edersem, birden sorumsuz bir “kötü vatandaş” oluyorum, neredeyse bir babaanne katili oluyorum. Öyle olsun. Daha sonra sağlık durumumdan dolayı dairemde yaşadığım zamanın% 90’ını evimde yaşadığım için aşıya ihtiyacım olup olmadığını rasyonelleştirmeye çalışıyorum, bu nedenle yemek için dışarı çıktığım veya en fazla 10 kişiyle sosyalleştiğim zamanlar dışında kimseyi zar zor görüyorum.

Sonra birdenbire ani bir saldırganlık alıyorum, bağırıyorum ve ailem bana hemen kapatmamı söylüyor. Tabii ki bunu neden ısrar edeyim.

Yani bu durumun kendisinden çok benimle ilgili değil. Bu saçmalık. Bu, hipnozun üretebileceği türden tepkiler mi? Hatta insanlar bana düşünme tarzımla onları tükettiğimi söylüyorlar … Mesela … Bir şeyleri sorgulamak ve etrafım yalanlarla çevriliyken ne gerçek olarak sunuluyor?

Etrafımız dopamin ve yalanlarla dolu botlarla çevriliyken ve hiç tartışamayacak gibi göründüğümüzde bu psy savaşını kazanabilir miyiz? “Kapa çeneni benim tarafımda değilsin, yanılıyorsun ve hiçbir şey anlamıyorsun”.

Heck bile doktora yapmadığım söylendi, bu yüzden kesinlikle kapatmalıyım. Bu bir tartışma mı?

Author

26 Comments

1. Çorum dan kimler var. Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin . Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 290

2. Tokat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, sağolun 14-05-2021 14:53:02

3. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , ali – 116

4. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, şukuladım , gaye – 470

5. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 261

6. Eskişehir dan kimler var. Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin . Slm web siteniz cidden hayran edici, saolun , emin – 141

7. Kayseri dan kimler var. Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin . Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 5

8. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 434

9. Kırşehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım 26-05-2021 13:41:56

10. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 121

12. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 324

13. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 22-06-2021 06:39:44

14. Merhaba siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 28

16. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun 01-07-2021 22:51:22

17. Kütahya dan kimler var. Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin . Merhabalar web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 130

18. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 331

19. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 486

20. Selamlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

21. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Adana dan kimler var. Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin . Selam siten valla güzel, twitter da paylaştım , ali – 24

23. Bu konu : ” Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , – 281

24. Adana dan kimler var. Doxa’yı eleştirin ve reaksiyonları analiz edin . Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 125

25. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 28-07-2021 10:28:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link