Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu

Simpson’ın Dr. Nick’in buraya nasıl dahil olmadığından emin değilim.

https://www.mediaite.com/politics/white-house-backs-pro-herd-immunity-document-reportedly-signed-by-medical-experts-like-dr-ip-freely/

LOL, neredeyse unutuyordum Dr. Ölüm

… TheCIASellsBugs tarafından gönderilen
[comments]

“Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu ” çok güzel. Selam sayfanız inanki çok güzel, sağolun , emin – 339

2. Karabük dan kimler var. Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 20

3. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, tebrikler 14-10-2020 22:56:08

4. Bu konu : ” Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ali – 356

5. Bu konu : ” Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 51

6. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-10-2020 23:39:08

7. Ağrı dan kimler var. Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu . Merhaba herkese paylaşımın vallaha mükemmel, face de paylaştım , gaye – 362

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu . Mrb paylaşım inanki güzel, tebrikler , elif yılmaz – 170

9. Bu konu : ” Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 357

10. Nevşehir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 15-10-2020 19:51:42

11. Antalya dan kimler var. Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu . Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 228

12. Bu konu : ” Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 440

13. Diyarbakır merkezden ben . Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-10-2020 22:12:33

14. Bu konu : ” Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 405

15. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım 15-10-2020 22:44:12

16. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 00:15:20

17. Osmaniye dan kimler var. Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu . Mrb paylaşımınız vallaha billaha iyi, şukuladım , hatice – 21

18. Edirne merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 16-10-2020 20:25:10

19. Balıkesir dan kimler var. Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu . selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 210

20. Burdur dan kimler var. Dr. IP Freely, Dr. Johnny Bananas, Dr. Person Fakename – Sürü Bağışıklığını destekleyen tüm imza mektubu . Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, şukuladım , gaye – 25

Yorum yapın