Dr.Mengele’nin İftirası Bir Yalan Paketiydi

… eski Yahudi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, “Ölüm Meleğinin Maskesini Ortadan Kaldırmak” … Joseph Mengele efsanesine birçok revizyonist meydan okuma sunuyor.

Marwell’in çalışması, Mengele’nin bugüne kadar en iyi araştırılmış ana akım biyografisi olarak kabul edilir. İçinde, yalnızca “anılarının” “güvenilmez” olduğu sonucuna varmak için “hayatta kalanların” somut deliller ve birincil kaynaklarla tanık ifadelerine çapraz referanslar verdi. Yani yalan söylüyorlar.

Siyam ikizleri yaratmak için insanları bir araya getirmek, bebekleri tren vagonlarına çarptırmak, erkekleri kıza dönüştürmeye çalışmak – bir laboratuar önlüğündeki bir Alman hakkındaki popüler zihne kazınmış barbarlığın tümü, diye sonuçlandırıyor Marwell, bir paket korkunç aldatmacadan başka bir şey değil.

Kitaba göre, aynı zamanda, örneğin gıda yoksunluğunun insan vücudu üzerindeki etkilerini incelerken, zaman zaman etik sınırları aştı, ancak sözde “Ölüm Meleği”, deneklere üstün konaklama ve ayrıcalıklı muamele sunarak bunu telafi etti. deneyler bitmişti. Yaşayan insanlara herhangi bir bağlamda laboratuar örnekleri olarak bakmak insanlıktan çıkarıcı olsa bile, incelediği ikizlere ve cücelere nazik davranıldı. Genel olarak kitap, Mengele hakkında yaygın olarak bilinenlerin, Yahudi “görgü tanıklarının” post-hoc aldatmacaları doğrulayan “görgü tanıkları” sayesinde doğru kabul edilen söylentiler, romanlar ve Hollywood tarafından inşa edilen kurgu olduğunu kabul ediyor.

Mengele’nin, Marwell’in kendisine itibar ettiği kamptaki ana başarısı, zor koşullarda Auschwitz’de büyük bir tifüs salgınını sınırlamak ve önlemek oldu. Bu, Yahudi ve Yahudi olmayan binlerce hayat kurtardı.

Josef Mengele 1977’de Oğluna “Şahsen Hayatında Hiç Kimseye Zarar Vermedi” Dedi

Josef Mengele’nin oğlu Rolf Mengele, 1977’de Brezilya’da saklanan kötü şöhretli babasıyla nihayet buluştuğunda, babası, sahte suçlayıcılarının kendisine yığıldığı yönündeki tüm yanlış iddiaları açıkça reddetti ve oğlunun böyle bir iftiraya inandığına şaşırdı.

Nürnberg’deki ilk Doktorlar Duruşmasında, Mengele’den bahsedilmedi, hatta o sırada Müttefikler tarafından aranmadı; bu, sözde en ‘kötü şöhretli’ figürü olduğu düşünüldüğünde şaşırtıcıdır. Tüm savaşın “Nazi kötülüğü”.

Ve Mengele’nin iddia edilen suçlarının sözde “tanıkları”, onun sarı veya kahverengi saçlı, mavi veya kahverengi gözleri olup olmadığına bile karar veremedi. Ve suçlandığı suçlar birileri için mantıksız Mengele’nin akademik başarıları ve bilimsel anlayışı.

Ancak oğlu Rolf, Nasyonal Sosyalistlerin asla işlemediği suçlar ve “kan hürriyetleri” için kendilerinden nefret etmek için “denazifikasyon” adı verilen bir süreçle beyni yıkanmış, yenilmiş bir Almanya’da büyüdü.

zengin bir Yahudi, açık artırmada Josef Mengele’nin günlüğünü satın aldı ve bunu kamuoyunun gözünden sakladı; bu, içinde suçlayıcı bir şey olmadığının kanıtıdır çünkü olsaydı, yeryüzünde bilinen her dilde yayınlanırdı.

Dr.Mengele Efsanesi

Dr.Mengele Hakkındaki En Büyük Üç Yalan

1. Gaz odalarında ölümüne çalışamayan mahkumları kınadı

2. İkizlerle acımasız deneyler yaptı.

3. Rastgele mahkumlar üzerinde başka acımasız tıbbi deneyler yaptı

… araştırmasına katılan ikizlerin çoğu [were] savaşta hayatta kalabilen ve daha sonra 1984 yılında, çıkarları için hala kulis yapan bir dernek kurabilen … Organizasyon / müzenin adı “MUMLAR” (Auschwitz Çocukları Nazi Ölümcül Laboratuvar Deneyinden Kurtulanlar). Aslında onlar, onların torunları ve savunucuları, Mengele’nin haksız yere lekelenmiş isminden hala şekelleri tırmıklıyorlar.

… Mengele’nin araştırması sadece davranışsal / gözlemsel çalışmalarla sınırlıydı – cerrahi bir şey değil.

… bu canavarca deneylerin “kurbanları”, bu zalimce prosedürlerin hiçbir işaretini göstermedi. Bu “kurtulanların” iddialarını destekleyecek en ufak bir delil bile yoktu – belge yok, otopsi yok. Hiçbir şey değil!

… Dr. Mengele, zaman zaman tifüs salgınından muzdarip bir kampın baş doktorlarından biri olarak hayat kurtarmak için yorulmadan çalıştı – onları almak değil! Zyklon B “gazı” insanları değil bitleri öldürmek için kullanılan bir böcek ilacıydı. Ayrıca, Mengele ve diğer kamp doktorlarının yetkisi altında, tahmini 3000 Yahudi bebek Auschwitz’de doğdu ve bakıldı … okuyun: Auschwitz Bebek Patlaması

Author

75 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım

2. Ardahan merkezden ben Emine. Slm web siten vallaha hayran edici, tebrikler 13-08-2020 01:17:36

3. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, facebookta paylaştım

4. Selam herkese sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım

5. Gürbüz Reply

Selamlar siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

6. selamun aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

8. İstanbul merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 22:53:25

9. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler

10. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun 09-09-2020 07:11:05

11. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

12. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 07:44:42

13. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım cidden güzel, teşekkürler 15-09-2020 23:25:23

14. Bursa merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 10:05:19

15. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Gürbüz Reply

Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:18:46

18. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:23

19. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım 07-10-2020 22:33:10

20. İstanbul merkezden ben gaye. Selam paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler 17-10-2020 18:32:12

21. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler

22. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, şukuladım , doruk – 162

23. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 117

24. Mersin dan kimler var. Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım , ali – 318

25. Kastamonu dan kimler var. Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, sağolun , ahmet – 345

26. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 321

29. Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

30. Kocaeli dan kimler var. Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. . Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler , – 198

31. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 1

32. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 327

33. Bitlis merkezden ben emin. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 11:13:58

34. Nevşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-12-2020 01:15:19

35. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten hayran edici, şukuladım , ahmet – 384

37. Kırklareli merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, sağolun 29-12-2020 07:46:29

38. Slm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

39. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 164

40. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 237

41. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-01-2021 20:53:09

42. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım , banu – 222

43. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , doruk – 19

44. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. . Slm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 13

45. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-01-2021 01:08:27

46. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, saolun 15-01-2021 08:53:56

47. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

48. selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, twitter da paylaştım

49. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. . merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 140

50. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 73

51. Selamın aleyküm web siten inan ki mükemmel, sağolun

52. Gümüşhane merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 22:56:43

53. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 16-02-2021 22:40:14

54. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, sağolun , doruk – 307

55. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, saolun

56. Sakarya dan kimler var. Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. . Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 447

57. Isparta merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun 27-02-2021 08:56:44

58. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

59. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 06-03-2021 00:31:37

60. Şanlıurfa dan kimler var. Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 187

61. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

62. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun 11-03-2021 06:40:53

63. Selam sayfan cidden hayran edici, facebookta paylaştım

64. Selamın aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

65. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. . Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 265

66. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 2

67. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 396

68. Bu konu : ” Dr. Josef Mengele – Musevi Mirası Müzesi direktörü David G. Marwell’in yeni kitabı, kötü şöhretli Nazi doktorunu çevreleyen efsaneye ve efsaneye ışık tutuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link