Dr. Levine, Harrisburg yakınlarında bir araba gösterisinin devam etmesine izin veren ve COVID-19 kısıtlamalarına rağmen günde 20.000 kişiye izin veren gizli bir anlaşma yaptı.

Dr. Levine, Harrisburg yakınlarında bir araba gösterisinin devam etmesine izin veren ve COVID-19 kısıtlamalarına rağmen günde 20.000 kişiye izin veren gizli bir anlaşma yaptı.

CARLISLE, Pa. – Kanal 11, sağlık sekreterinin Harrisburg yakınlarında bir araba gösterisinin günde 20.000 kişiye izin vermeye devam etmesine izin verdiğini gösteren gizli bir anlaşma elde etti.

Muhabir Amy Marcinkiewicz hikayeyi Pazartesi günü yazdı. Salı günü gizli anlaşmanın bir kopyasını aldı ve bunun olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan milletvekillerinden tepki alıyor.

Kanal 11’in görüştüğü üç milletvekilinden ikisi biz onlara anlatıncaya kadar bu gizli anlaşmayı duymamıştı bile. “Çirkin”, “gülünç” ve “adil değil”, onu tanımlamak için kullandıkları kelimelerden sadece birkaçı.

Çarşamba günü, 11 Investigates Levine’e bu olaya neden izin verdiği konusunda ikinci bir gün baskı yaptı.

“Onlara izin vermedim ve yasal olarak hakkında konuşamayacağım bu ayrılma sözleşmesiyle ilgili sorunuzu anlıyorum ve yasal bir sözleşmeyi bozamayacağımı anlayıp saygı duyabiliyorum ve bunu tartışamam,” Levine dedi.

“Dr. Levine, Harrisburg yakınlarında bir araba gösterisinin devam etmesine izin veren ve COVID-19 kısıtlamalarına rağmen günde 20.000 kişiye izin veren gizli bir anlaşma yaptı.” üzerine 26 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 16:15:45

2. Kocaeli merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 29-09-2020 19:28:09

3. Malatya merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:02:54

4. Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 11:21:31

5. Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, sağolun 03-10-2020 14:20:23

6. Yalova dan kimler var. Dr. Levine, Harrisburg yakınlarında bir araba gösterisinin devam etmesine izin veren ve COVID-19 kısıtlamalarına rağmen günde 20.000 kişiye izin veren gizli bir anlaşma yaptı. . Merhaba herkese siteniz vallaha iyi, teşekkürler , ali – 363

7. Konya merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-10-2020 22:09:23

Yorum yapın