Termitler gibi kurumları yıkmak istiyorsanız, bunu yapmanın bir yolu, test edilmiş çözümleri ve modelleri günlük saçmalıkların öznel sezgileriyle değiştirmektir.

Bu dünyada, Dr Oz gibi yılan yağı satan bir pisliğin gerçekleri hakemlik pozisyonuna getirildiğini göreceğinizi ileri sürüyorum.

Şimdi bunun olacağı bir dünyadayız:

https://www.vice.com/en/article/3anybb/jeopardy-alums-baffled-by-news-that-famous-quack-dr-oz-will-host

Komplo dünyasının silah haline getirilmiş aptallıkla herhangi bir tecrübesi olacağından değil …

Author

14 Comments

1. Slm siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

2. Ağrı dan kimler var. Dr Oz, Jeopardy’ye Ev Sahipliği Yapacak! – Kanıtları Saçmalıkla Değiştirmek İçin Bir Komplo Var . Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ali – 277

3. Giresun merkezden ben memo. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 15:13:16

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dr Oz, Jeopardy’ye Ev Sahipliği Yapacak! – Kanıtları Saçmalıkla Değiştirmek İçin Bir Komplo Var ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 486

5. Bu konu : ” Dr Oz, Jeopardy’ye Ev Sahipliği Yapacak! – Kanıtları Saçmalıkla Değiştirmek İçin Bir Komplo Var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 353

6. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 04-02-2021 15:20:15

7. Bu konu : ” Dr Oz, Jeopardy’ye Ev Sahipliği Yapacak! – Kanıtları Saçmalıkla Değiştirmek İçin Bir Komplo Var ” çok güzel. Mrb sayfan inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 198

8. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 26-02-2021 15:24:48

9. Gümüşhane merkezden ben . Selamlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-03-2021 01:49:56

10. Bu konu : ” Dr Oz, Jeopardy’ye Ev Sahipliği Yapacak! – Kanıtları Saçmalıkla Değiştirmek İçin Bir Komplo Var ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 162

11. Bingöl merkezden ben hatice. Merhaba siten inan ki iyi, tebrikler 24-03-2021 12:55:59

12. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Dr Oz, Jeopardy’ye Ev Sahipliği Yapacak! – Kanıtları Saçmalıkla Değiştirmek İçin Bir Komplo Var ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 198

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link