ve o YANLIŞ. Covid-19 dünyayı kıran bir salgın DEĞİL, Attia verileri nasıl okuyacağını anlamıyor. COVİD OF ile WITH covid’i gruplandırıyor ve bunların aynı şey olduğunu iddia ediyor ve aşılardan %95 korumanın MUTLAK olduğunu ve GÖRSEL BİR RİSK AZALTMASI olmadığını söylüyor.

Matematik konusunda yanılıyor ve bunu bilmek için Stanford’a gitmem gerekmiyordu.

40 Comments

1. Bolu dan kimler var. Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor . Selam herkese web siten cidden hayran edici, şukuladım , gaye – 465

2. Ordu dan kimler var. Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor . Mrb bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 370

3. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 147

4. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-06-2021 08:34:53

5. Tunceli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 30-06-2021 09:42:22

6. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 438

7. selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, teraziye tıkladım

8. İzmir merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 03-07-2021 18:22:45

9. Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-07-2021 12:38:01

10. Gümüşhane dan kimler var. Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor . selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 285

11. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , banu – 329

12. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 351

14. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 450

16. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 239

17. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhabalar siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 06-07-2021 14:27:07

18. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 33

19. Bayburt merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 01:23:34

20. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım

21. Kırşehir dan kimler var. Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor . selam arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 363

22. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden mükemmel, saolun , memo – 369

23. Konya merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 18-07-2021 02:43:41

24. Trabzon merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 12:43:14

25. Osmaniye dan kimler var. Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor . selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, teşekkürler , ali – 493

26. Uşak merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 04:40:22

27. Giresun merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 06:01:04

28. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 20

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 12

30. selamun aleyküm web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Merhaba siten inanki çok iyi, şukuladım , banu – 213

32. Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

33. Mersin dan kimler var. Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 419

34. Antalya dan kimler var. Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor . selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 51

35. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sağolun , hatice – 196

36. Mersin dan kimler var. Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 405

37. Bu konu : ” Dr. Peter Attia, COVID-19 için masaya yumruğunu vuruyor ” çok güzel. Slm sayfan valla güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 312

38. Şırnak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-09-2021 23:17:01

Write A Comment