Dr. Seuss Enterprises (yani, Dr. Seuss kitaplarının satışından kâr sağlayan şirket) tek taraflı olarak altı kitap basmayı durdurmaya karar verdi. Kelimenin tam anlamıyla bundan önce kimse bundan bahsetmiyordu. Kitapların yasaklanması için ülke çapında bir baskı yapılmadı. Herhangi bir hükümet aşırılığı söz konusu değildi. Öfke yoktu. Özel bir şirket, kararı yalnızca kendi iradesiyle verdi.

Dr. Seuss’un nasıl iptal edildiğine dair haberler çıkabilmek için birkaç basın bülteni yayınladılar. Ve onun doğum gününde daha az değil! En son ne zaman bir yayıncılık şirketinin kendi materyallerinin basımını durdurmak için kendi özgür iradesini seçmesiyle ilgili bir haber okudunuz?

Elbette nihai sonuç tahmin edilebilirdi – Dr. Seuss kitaplarının satışları, iptal kültüründen nefret eden insanlar tarafından satın alındığı için fırladı. Şu anda Amazon’da en çok satan 12 kitaptan 11’i. İnsanlar, en başta kendi lanet kitaplarını “iptal eden” hassas şirketin ceplerini dolduruyorlar. Plan işe yaradı.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Dr. Seuss hikayesi, daha fazla Dr. Seuss kitabı satmak için bir hile ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 187

2. Mrb sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Karabük dan kimler var. Dr. Seuss hikayesi, daha fazla Dr. Seuss kitabı satmak için bir hile . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 409

4. Artvin merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 06-03-2021 07:17:23

5. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

6. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

7. Erzurum dan kimler var. Dr. Seuss hikayesi, daha fazla Dr. Seuss kitabı satmak için bir hile . Selam siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 196

8. Bu konu : ” Dr. Seuss hikayesi, daha fazla Dr. Seuss kitabı satmak için bir hile ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 483

9. Antalya merkezden ben Hasan. Slm web siten vallaha mükemmel, saolun 08-04-2021 14:52:19

10. Bu konu : ” Dr. Seuss hikayesi, daha fazla Dr. Seuss kitabı satmak için bir hile ” çok güzel. Selamlar web siten inanki güzel, face de paylaştım , ahmet – 270

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link