Anladığım kadarıyla Dr. Seuss, “ırkçı imaları” yüzünden iptal ediliyor.

Asla onun büyük bir hayranı olmadım, ama onun ırkçılığa karşı öğretmenlik yapan sadık bir liberal olduğunu hatırlıyorum. Kitapları ırkçı DEĞİLDİR ve bir şey olsaydı, tam tersi mesajı öğretirdi.

Sanırım Dr Seuss’u iptal etmek istediler Çünkü o öğretti karşısında ırkçılık ve BLM teşvik eder ırkçılık.

Çocuklara ırkçılığın kötü olduğunu öğretilmesini özellikle istemiyorlar. Irkçılığın iyi ve şu sen kötü, eğer yanlış ırksan.

Bu, Dr. Seuss’un karşı çıkacağı bir mesajdır ve bu yüzden onu “ırkçı” yapmak istiyorlar.

Author

8 Comments

1. Batman dan kimler var. Dr Seuss ve nefret tacirleri. . Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , gaye – 140

2. Samsun merkezden ben ali. Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-03-2021 00:48:29

3. İstanbul dan kimler var. Dr Seuss ve nefret tacirleri. . selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 38

4. Konya dan kimler var. Dr Seuss ve nefret tacirleri. . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 301

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Dr Seuss ve nefret tacirleri. . selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 364

6. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

7. Siirt dan kimler var. Dr Seuss ve nefret tacirleri. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 486

8. Ankara dan kimler var. Dr Seuss ve nefret tacirleri. . Merhabalar web siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , – 10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link