“Ve zararlı olabilecek ve hatta ölümcül olabilecek bir özelliği tanıtmak istiyorsanız ve hatta onu dokuz aylık bir süre boyunca karaciğer hasarına neden olacak bir genin içine koyalım ‘ya da neden olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. böbrekleriniz başarısız olur ama bu tür bir organizma ile karşılaşana kadar değil [that would be quite possible]. Biyoteknoloji, açıkçası milyarlarca insanı yaralamak veya öldürmek için size sınırsız yollar sunuyor. ” – Dr Yeadon, mRNA aşılarının potansiyeli hakkında konuşuyor

https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death

Tamamen küresel bir kapanma nedeniyle propaganda ve sahte testlerin yürürlüğe girmesi nedeniyle aşı pasaportlarıyla birlikte bu kadar yeni bir şey için bu kadar büyük bir itici güç olması garip görünüyor. Çin dahil diğer ülkeler ise mRNA aşıları olan “bilimsel mucizeleri” kullanmıyor.

Author

26 Comments

1. Denizli dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, şukuladım , ali – 437

2. Balıkesir dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 193

3. Selamlar web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

4. Van dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . Selam siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 422

5. Sinop dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . Selamlar siten gerçekten iyi, saolun , mehmet – 74

6. Bu konu : ” Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 368

7. Mersin dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun , ali – 250

8. Bu konu : ” Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 95

9. Yozgat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2021 06:28:26

10. Ankara dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . Mrb sayfa cidden güzel, face de paylaştım , ziya – 221

11. Edirne dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . selamun aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 383

12. Sakarya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, saolun 24-05-2021 17:44:15

13. Slm web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 318

15. Hatay merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-05-2021 21:57:45

16. Selam herkese siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 32

18. Bu konu : ” Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 355

19. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-06-2021 21:22:50

20. Bartın dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 96

21. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Konya dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 491

23. Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 05:28:36

24. Antalya dan kimler var. Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor . Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 75

25. Bu konu : ” Dr Yeadon, TPTB’nin mRNA’yı kullanmak için uğursuz nedenleri olduğunu düşünüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 126

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link