Drake’in yeni videosu. Küresel pedo ağını ortadan kaldırmada rol oynayacak mı?

Drake’in yeni videosunun adı şimdi Laugh, sonra ağla. Bu, yaklaşan fırtına ve ilgili ünlülerin tutuklanmasına bir referans olabilir mi?

Bazıları, Drake’in rastgele zamanlarda bebek diyerek doğrudan kameraya bakmasının bir mimik olduğunu söylüyor, ancak aynı zamanda bir mesaj da olabilir.

Onun özelliği Lil Durk, aynı zamanda bir referans olabilir ve Lil Wayne dışında Chicago’dan biriyle ya da bir lil ile hiç çalışmadı ama bu on yıl önceydi.

Çocuk istismarıyla tanınan bir şirket olan Nike merkezinde çekildi. O kendi başına orada: ben her şeyi devralıyorum ve değiştiriyorum.

Kevin Durant ile basketbol, ​​Marshawn Lynch ve OBJ ile futbol oynuyor, yani ünlüleri kendi maçlarında yenmeye çalışıyor.

“Drake’in yeni videosu. Küresel pedo ağını ortadan kaldırmada rol oynayacak mı?” üzerine 15 yorum

1. Trabzon merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 21-08-2020 13:52:53

2. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 13-09-2020 22:05:32

3. Hatay merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-09-2020 16:25:09

4. Bayburt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-10-2020 05:56:04

Yorum yapın