Bu şarkıyı 4 yıldan fazla bir süre önce yazdım ve ürettim ve bu kadarının gerçeğe dönüşmesi çılgınca. “Tüm maske takan kalbi tutuklamak.” – “Babil’deki En Güzel Köle Olduğunu Bilmiyor musun” – Batı Dünyası Bugün ve hepimiz

https://www.youtube.com/watch?v=ZmEKvRCAT_o

Medyamızda geleceğimizi anlatmak için her şey kodlanmıştır.

gönderen … slowcheetahmusic
[comments]

Author

68 Comments

1. Kütahya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 01-02-2021 16:30:39

2. Samsun dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 270

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 27

4. Mersin merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 01-02-2021 22:32:05

5. Selamlar web siten cidden çok güzel, teşekkürler

6. Bayburt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, şukuladım 02-02-2021 01:14:21

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, sağolun , Gürbüz – 469

8. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selam siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 20:45:48

9. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten güzel, tebrikler , gaye – 409

10. Düzce dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 292

11. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-02-2021 11:55:47

12. Mardin dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 296

13. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım , ahmet – 283

14. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Selam web siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 326

15. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla güzel, teşekkürler , ziya – 31

16. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 278

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 203

18. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

19. Erzincan merkezden ben Emine. Merhabalar siten vallaha çok iyi, tebrikler 07-02-2021 13:39:39

20. Hatay dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 174

21. Edirne dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 93

22. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, face de paylaştım

23. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 62

25. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

26. Zonguldak dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Selam siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 334

27. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

28. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım

29. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

30. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Selam herkese bu web sitesi vallaha güzel, saolun , Gürbüz – 287

31. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 39

32. Sinop merkezden ben Emine. Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-02-2021 14:59:24

33. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 367

35. Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

36. Giresun dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 306

37. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler , Emine – 28

38. Aksaray dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . selamun aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 222

39. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Merhabalar paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

41. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 105

42. İstanbul merkezden ben memo. Selam herkese sayfa ciddiyim iyi, face de paylaştım 16-02-2021 16:37:17

43. Hakkari dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler , ali – 365

44. Çorum dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Selamlar siten harbiden mükemmel, tebrikler , ahmet – 313

45. Düzce merkezden ben doruk. Selamlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 05:33:43

46. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 283

47. Sinop dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 61

48. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

49. Siirt dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 192

50. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

51. Kahramanmaraş dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Mrb siten ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , banu – 432

52. Hatay merkezden ben gaye. Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-03-2021 17:45:09

53. Van merkezden ben ali. Merhaba siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 03-03-2021 17:45:14

54. Selamlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

55. Hakkari dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Merhaba siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , ali – 406

56. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, sağolun 12-03-2021 03:03:54

57. Sivas merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:55:27

58. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 379

59. Zonguldak dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Merhaba web siteniz vallaha güzel, face de paylaştım , emin – 223

60. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 424

61. Yalova merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 26-03-2021 04:59:45

62. Bu konu : ” Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 250

63. Hatay dan kimler var. Drama Yalan Satar (Yavaş Çita) – bunu 4 yıl önce yarattı . Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 59

64. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 31-03-2021 10:47:11

65. Muğla merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-04-2021 11:20:13

66. Burdur merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım valla mükemmel, şukuladım 09-04-2021 14:50:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link