Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz?

Drudge Report (en azından bana göre) manşetleri görüntülemek için kira eğilimi yeri gibi göründü, ancak bir süredir anlatıyı vaaz ediyor gibi görünüyordu. Bunu birkaç kişiye bahsetti ve herkes onları listelerinden kontrol ettiklerini kabul etti. Sadece birçoğunuzun haberleri nereden kontrol ettiğini ve güncel bilgileri herhangi bir dönüş yapmadan merak ediyorsunuz?

“Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz?” üzerine 64 yorum

1. Kırklareli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler 14-05-2020 22:47:38

2. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım 17-05-2020 03:16:21

3. Konya merkezden ben mehmet. Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-05-2020 20:52:06

4. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 07-06-2020 09:22:01

5. Aydın merkezden ben ali. Selam paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-06-2020 21:59:16

6. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 18-07-2020 05:07:57

7. Karaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 07:05:24

8. Karabük merkezden ben banu. Selamlar web siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-09-2020 11:40:28

9. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-09-2020 10:50:20

10. Gümüşhane merkezden ben ziya. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-09-2020 22:16:12

11. Kilis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-09-2020 18:59:58

12. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:30:19

13. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Gaziantep dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 162

15. Bu konu : ” Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler , banu – 214

16. Ağrı dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, sağolun , – 359

17. Malatya dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . Selam herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 286

18. Bu konu : ” Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 357

19. Afyon dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 195

20. Erzurum merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 01-12-2020 05:14:28

21. Çankırı dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 189

22. Bu konu : ” Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım , – 40

23. Trabzon dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . Slm sayfanız ciddiyim iyi, şukuladım , banu – 411

24. Bu konu : ” Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 467

25. Yozgat dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , ziya – 498

26. Bu konu : ” Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 496

27. Bu konu : ” Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, sağolun , gaye – 121

28. Şırnak merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-12-2020 08:22:12

29. Kahramanmaraş dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 450

30. Tunceli dan kimler var. Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz? . Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Emine – 389

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link