Kategoriler
Genel

Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz?

Drudge Report (en azından bana göre) manşetleri görüntülemek için kira eğilimi yeri gibi göründü, ancak bir süredir anlatıyı vaaz ediyor gibi görünüyordu. Bunu birkaç kişiye bahsetti ve herkes onları listelerinden kontrol ettiklerini kabul etti. Sadece birçoğunuzun haberleri nereden kontrol ettiğini ve güncel bilgileri herhangi bir dönüş yapmadan merak ediyorsunuz?

“Drudge Report’un güvenliği ihlal edildi veya nereden haber alıyorsunuz?” için 18 yanıt

Kırklareli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler 14-05-2020 22:47:38

Yozgat merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım 17-05-2020 03:16:21

Konya merkezden ben mehmet. Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-05-2020 20:52:06

Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 07-06-2020 09:22:01

Aydın merkezden ben ali. Selam paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-06-2020 21:59:16

Gürbüz için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir