Son zamanlarda burada oruç tutmakla ilgili bir yazı vardı ve tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Her seferinde 3 gün boyunca yaklaşık yirmi kez kuru kızartma yaptım (yiyecek ve su yok). Ama hayatımın en güzel günü, 4. güne çıktığım tek gündü. Hayatım boyunca zihnimin net olduğu, zihnimizin sürekli sisli ve batak olduğu tek gündü ama onunla yaşamayı öğrendik. Bunu anlamayacaksın çünkü tamamen açık bir zihne sahip olmamaya alışmışsın. Karşılaştırabileceğim en yakın şey, yüksek ama daha güçlü bir koşucuya sahip olmaktır. Artık kimsenin zihni açık değil.

Kilo vermenin yanı sıra (sağlıklı beslenmezseniz geri gelir) gözümün altındaki koyu halkalardan da kurtuldu ve dişlerimi beyazlattı. Bunun arkasındaki kesin bilimi bilmiyorum ama otofaji su orucundan daha hızlı gerçekleşiyor. Sağlığınız kötü bir şekle girerse, kuru beslemeye bir bakın, o en iyi şifacıdır ancak tüm önlemleri bilin.

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, bu youtuber Cole Robinson yasal https://youtube.com/c/SnakeDiet

35 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. . selamun aleyküm web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 308

2. Ardahan merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-05-2021 10:02:52

3. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Tekirdağ dan kimler var. Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. . Slm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 286

5. Diyarbakır dan kimler var. Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, şukuladım , Hasan – 231

6. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ziya – 354

7. Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, sağolun 18-05-2021 23:14:44

9. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 392

10. Tekirdağ merkezden ben ali. Slm sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-05-2021 09:49:27

11. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 36

12. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun 24-05-2021 09:17:02

13. Kütahya merkezden ben Emine. Selam paylaşım inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 14:29:19

14. Kütahya merkezden ben . Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 14:08:50

15. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

16. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 282

17. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun

18. Giresun merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-06-2021 10:39:19

19. Iğdır merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-06-2021 23:02:22

20. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 491

21. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 276

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 399

23. Kilis merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun 04-07-2021 01:55:02

24. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım , memo – 457

25. Bingöl merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, tebrikler 12-07-2021 13:44:44

26. Nevşehir dan kimler var. Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. . Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 298

27. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla çok güzel, tebrikler , mehmet – 444

28. selamun aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

29. Mersin merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 18-07-2021 14:37:36

30. Mersin merkezden ben gaye. Slm sayfan süper ötesi hayran edici, tebrikler 26-07-2021 09:46:01

31. Hakkari dan kimler var. Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. . Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 315

32. Bu konu : ” Dryfasting, bir insanın en büyük süper gücüdür. ” çok güzel. Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 381

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link