Bu komplolardan bazılarıyla sahip olduğum bir squash, en azından bu altta nasıl yayınlandıkları, odak noktasının genellikle perde arkasına kimin dahil olduğu ile ilgili olduğu. IMO, artık söz konusu komploların veya psikopatın arkasında kimin olduğu önemli değil. Şunlar gibi:

CIA, DARPA, NSA Epstein, Fauci, Biden Trump, Gates, Kraliyet Ailesi

Hepsinin kendi yollarında güç, ilişki ve bölünme vardır. İster büyük para, ister değerli kaynaklar, güçlü hükümet bağlantıları veya güçlü sosyal etki.

Ancak felaketleri ve kötü sosyal sonuçları hemen ‘kim ya da hangi grup insan bu geçmiş felakete, psikopoza ya da mevzuata gerçekten sorumluydu ya da finanse etti?’ temelde bugünün federal / hukuk sistemi ve bugünün propagandası ile sadece bir dikkat dağıtıcıdır. Bu komplolar için bir suçlama oyunu, kültürü iptal etmek gibi.

Benim iddiam şudur: Zenginlik, kaynaklar, etki, teknoloji ve sözde ‘biz’ ve ‘onlar’ retoriği arasındaki bağlantıların eşitsizliği çok doğrudur. Ama geçmişin ve hatta bugünün Kim’i yerine sıradaki şeye daha çok odaklanıyorum çünkü son 20 yılda tüm ülkelerde yaşananların ardındaki ataletin durduğunu görmüyorum. Şu anda ölü olsalar, hala etrafta olsalar veya bir şekilde mahkum olsalar bile, dünyanın her yerinde politik veya finansal olarak neyi kimin atfettiği önemli değil. Halk üzerindeki kitlesel psikolojik hasar veya etki ve sosyal vicdanın değişmesi hala oradadır ve muhtemelen birçok kişi için kalacaktır.

21. yüzyılda şu ya da bu şekilde hepimizin gördüğü güçlü küreselleşme ve bunun etkileri ile, her gün gördüğümüz ve deneyimlediğimiz küresel ekonomi ve uluslararası ilişkiler, bir şekilde herkes için iyi görünüyor. Ancak unutmayın, COVID ve etrafındaki küresel korku kampanyası ile bugünün gerçekliğinde, sınırların ve jeopolitiğin artık internetin gücüyle ve yeni kötülüklere, yasal taktiklere ve eski yenilenmiş sosyal stratejiler.

Bazı gerçek gerçekler / kanıtlar halkın gözünde görülse ve tartışılsa bile, suçlama oyununu tüm dikkatleri ve kanıtları dahil olan bir kişi veya gruba koymak için kullanabilirler, tüm kamuoyunda saygısızlık, yasal suçlamalar ve hatta belirli varlıklara cinayet yükleyebilirler. ya izleri örtmek ve / veya aynı fikirde olmayabilecek diğer güçlü seçkinler arasında güç için bir kaldıraç olarak kullanmak.

Author

26 Comments

1. Mrb sayfa ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 32

3. Bu konu : ” DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla güzel, saolun , doruk – 382

4. Çorum merkezden ben ali. Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 18-03-2021 07:05:09

5. Yozgat merkezden ben emin. Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-03-2021 11:32:49

6. Malatya dan kimler var. DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında . Selam web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 51

7. Bu konu : ” DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 10

8. Adıyaman dan kimler var. DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında . Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, saolun , hatice – 118

9. Isparta dan kimler var. DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında . Selam siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 43

10. Kayseri merkezden ben Emine. Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-04-2021 19:29:13

11. Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Kırşehir dan kimler var. DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında . Merhabalar siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , hatice – 8

13. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 24-04-2021 22:53:47

14. Bilecik dan kimler var. DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında . Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 59

15. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 488

17. Selamlar web siten inan ki mükemmel, teşekkürler

18. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, şukuladım

19. Isparta merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 05-06-2021 08:54:44

20. Bu konu : ” DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 226

21. Batman merkezden ben hatice. Slm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-07-2021 15:06:55

22. Bu konu : ” DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 433

23. Bolu dan kimler var. DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında . Selam herkese web siteniz valla dikkat çekici, saolun , memo – 128

24. Bolu dan kimler var. DSÖ?’ Küreselleşmiş Distopya Argümanı olan belirli hükümet, şirket ve TPTB komplolarının arkasında . Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 3

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link