DSÖ’nün PCR testlerinde bir sorun olduğunu kabul etmesi neden iyi bir şey değil

Zamanlamayı düşünün. Kanıt aylarca oradaydı, ancak bunun hakkında konuşmayı reddettiler. Aşı piyasaya sürülürken bunun hakkında doğru konuşmaya karar verirler. Çok yakında doktorların ve hemşirelerin PCR testi için amplifikasyon döngülerini düşürmeleri gerektiğini açıklayacaklar, bu da sayıların önemli ölçüde düşmesine neden olacak ve bizi “kurtaran” aşı gibi görünmesini sağlayacak. Saf kötülük.

… Razerer92 tarafından gönderildi
[comments]

“DSÖ’nün PCR testlerinde bir sorun olduğunu kabul etmesi neden iyi bir şey değil” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” DSÖ’nün PCR testlerinde bir sorun olduğunu kabul etmesi neden iyi bir şey değil ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 448

2. Nevşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 20-12-2020 17:54:56

3. Bu konu : ” DSÖ’nün PCR testlerinde bir sorun olduğunu kabul etmesi neden iyi bir şey değil ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 108

4. Bu konu : ” DSÖ’nün PCR testlerinde bir sorun olduğunu kabul etmesi neden iyi bir şey değil ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 182

5. Karabük merkezden ben banu. Merhaba herkese siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-12-2020 14:26:15

6. Bitlis merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:50:33

7. Bu konu : ” DSÖ’nün PCR testlerinde bir sorun olduğunu kabul etmesi neden iyi bir şey değil ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 240

8. Kilis dan kimler var. DSÖ’nün PCR testlerinde bir sorun olduğunu kabul etmesi neden iyi bir şey değil . Mrb web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 312

9. Bartın dan kimler var. DSÖ’nün PCR testlerinde bir sorun olduğunu kabul etmesi neden iyi bir şey değil . Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , – 16

10. Giresun merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, sağolun 07-02-2021 20:56:17

11. Hakkari merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 25-02-2021 03:09:36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link