Kategoriler
Genel

Dubai Airwing 8 bugün New Jersey'de

Selam,

Bu bir komplo olmayabilir, ancak bu topluluk araştırmaya, onu reddeden diğerlerinden daha fazla özen gösterecektir. Bunu göndermek için daha iyi bir alt öneri varsa, bana bildirin.

Bugün, NYC havaalanlarından birine yaklaşan, işaretlenmemiş, kuyruksuz, beyaz bir uçak görmek için arka bahçeme gittim. Yüksekliği düşünüldüğünde, muhtemelen Newark (EWR). Ben izleme uçaklarının büyük bir hayranıyım ve bölgedeki çoğu havaalanı için son bir yoldayız, bu yüzden tepeden uçan uçakları incelemek ve aramak benim için garip değil. Dediğim gibi, mavi bir göbek dışında ve neredeyse ayırt edilebilir kuyruk numarası hariç neredeyse tamamen beyaz.

Araştırmamı yaptım ve bunun Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Kraliyet Ailesi ve Paramiliter havayolu şirketi olan Dubai Airwing 8 olduğunu gördüm. Ne bulabilirim ve dışarı zaman zaman, İşte uçuş yolu:

https://flightaware.com/live/flight/DUB8

Dubai Royal Airwing için Wiki

Gördüğüm belirli düzleme Dubai kraliyet airwing 8 ve bir Boeing 747-400F'dir. Hükümet uçak filosundaki tek tekne ve bir kargo gemisidir.

Bir uçuş yolunda olmak, sürekli yukarıdan geçen uçakları duyabiliyorum. Mevcut kriz ışığında, hala çok fazla olmasına rağmen, daha az uçak vardı. Trump'ın neyi yasakladığını veya yasaklamadığını hatırlamıyorum, ama tahminim mallar için ticari taşımacılığın yasaklanmadığı?

BAE hükümetinin özel taşıyıcıların yapamayacağı nakliyeye ne ihtiyacı var? Belki de bazı ülkeler özel taşıyıcılara güvenmek yerine Kraliyet Ailesi için kendi eşyalarını taşıyorlar mı?

Daha fazla bilgi edinmek için yaptığım 20 dakikalık arama ve okumada bu uçakla herhangi bir kirli küçük sır bulamadım. Muhtemelen hiçbir şey. Ama sormak istedim çünkü hepiniz benden daha fazlasını biliyorsunuz …

Resim yayınla

“Dubai Airwing 8 bugün New Jersey'de” için 5 yanıt

Kütahya merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-03-2020 19:28:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir