Duckduckgo, kullanıcıları takip etmediği varsayılan ücretsiz bir hizmettir. Son zamanlarda duckduckgo reklam vermeye ve hatta kiralamaya başladı açık hava reklam panosu reklamları. Geçen hafta itibariyle, herhangi bir duyuru veya açıklama yapılmadan, Yippy.com araması başladı yeniden yönlendiriliyor uyumsuz bir alan SSL sertifikası ile duckduckgo’ya.

Yippy, tartışmalı konularda alakalı arama sonuçları verecek test ettiğim tek arama motoruydu. Örneğin, “covid atış mıknatısı“İnsanların enjeksiyon sitelerine mıknatıs yapıştırabildikleri tuhaf fenomeni görmek için. Bunu DDG ile bulamazsınız. Dün itibariyle birkaç hata giderme makalesi ortaya çıktı, ancak başka hiçbir şey yok. DDG ayrıca tam yüklü tarayıcı eklentilerine de sahiptir. göz atma verilerine erişim, hatta sitelere gizlilik derecelendirmesi bile veriliyor. Yine de, kanıt olmadan bir gizlilik otoritesi olarak onlara güvenmeniz gerekiyor.

Duckduckgo, tüm arama motorlarını Google API ile birleştirmenin bir yolu olarak bir gizlilik arama motoru gibi mi görünüyor? Google’ın yaptığı gibi tuzağa düşürmek ve değiştirmek için veri madenciliği olabilir mi? (Örneğin, kötü olmayın) Daha büyük teknoloji saçmalığı gibi görünüyor. Herhangi bir fikir?

27 Comments

1. Zonguldak merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun 12-05-2021 22:02:10

2. Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. Trabzon dan kimler var. Duckduckgo bir şeyler çeviriyor . Slm paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 104

4. Ankara dan kimler var. Duckduckgo bir şeyler çeviriyor . Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 84

5. Çanakkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, facebookta paylaştım 13-05-2021 09:55:28

6. Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2021 04:37:50

7. Afyon dan kimler var. Duckduckgo bir şeyler çeviriyor . Merhabalar sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun , Hasan – 383

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, teşekkürler

9. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler

10. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

11. Manisa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-05-2021 12:13:39

12. Gürbüz Reply

Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Kocaeli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım cidden iyi, tebrikler 08-06-2021 07:07:44

14. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Aksaray merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, saolun 09-06-2021 17:39:40

16. Bu konu : ” Duckduckgo bir şeyler çeviriyor ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 77

17. Bu konu : ” Duckduckgo bir şeyler çeviriyor ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 480

18. İstanbul dan kimler var. Duckduckgo bir şeyler çeviriyor . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 325

19. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Eskişehir dan kimler var. Duckduckgo bir şeyler çeviriyor . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 293

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Duckduckgo bir şeyler çeviriyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 343

22. Bu konu : ” Duckduckgo bir şeyler çeviriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 345

23. Edirne dan kimler var. Duckduckgo bir şeyler çeviriyor . selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım , emin – 151

24. Uşak merkezden ben Aylin. Merhaba siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-07-2021 10:05:21

25. Osmaniye dan kimler var. Duckduckgo bir şeyler çeviriyor . Merhaba web siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 49

26. Bu konu : ” Duckduckgo bir şeyler çeviriyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 428

27. Aksaray dan kimler var. Duckduckgo bir şeyler çeviriyor . selam arkadaşlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler , Aylin – 421

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link