DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması

Kendin için gör : https://imgur.com/a/tOm722H

Kelimenin tam anlamıyla “seçim sahtekarlığı kanıtı” aradım ve Google bana sahtekarlık olmadığını, burada görülecek bir şey olmadığını söylüyor. Aldığınız tek şey, “kanıt yok” diyen insanların görüşleridir – arama yapan kişi kanıt olduğu iddia edilen verileri göremez, böylece daha fazla araştırma yapabilirler. İlk 10 sonuç, arama yapan kişiden “gatekept” dir.

DuckDuckGo, araştırmacının kanıt olarak sunulan verileri görmesini sağlayan tamamen farklı bir sonuç kümesi sağlar. Araştırabileceğiniz daha açık bir sonuç kümeniz var.

“DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, teşekkürler , banu – 328

2. Bu konu : ” DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 247

3. Bu konu : ” DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması ” çok güzel. Selamlar siten valla hayran edici, tebrikler , hatice – 260

4. Bu konu : ” DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 258

5. Bu konu : ” DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 304

6. Bu konu : ” DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması ” çok güzel. Selam sayfan inan ki iyi, teşekkürler , ali – 229

7. Erzurum merkezden ben doruk. Mrb sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-02-2021 20:06:50

8. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten gerçekten güzel, face de paylaştım 23-02-2021 17:03:00

9. Van dan kimler var. DuckDuckGo ve Google’da “seçim sahtekarlığı kanıtı” arama karşılaştırması . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, sağolun , hatice – 72

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link