Düğmeniz olsaydı …

Şu anda meydana gelen tüm kötü şeylerle savaşmak için Tanrı’nın yardımını isteyen bir düğmeniz olsaydı (Ne demek istediğimi anlıyorsunuz)

Basar mısın?

Bilmeyebileceğiniz bir şey: Eskiden Gnostik Metinlerde Tanrı’yı ​​”çağırmak” için bir isim vardı.

Bazı Efsanelere göre, Yeni bir Mesih Çağı Çağırmak için Tanrı’nın Adını bilmeniz ve onu doğru bir şekilde telaffuz etmeniz yeterlidir.

Altın Şafak bu isme sahipti, nasıl aranacağını biliyorsanız onu bulacaksınız! (Ve eğer yaparsan, kendin için sakla)

Anketi Görüntüle

… albwalb tarafından gönderildi
[comments]

“Düğmeniz olsaydı …” üzerine 37 yorum

1. Afyon merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 19:09:22

2. Afyon merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler 09-10-2020 23:55:10

3. Afyon merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 11-10-2020 09:23:25

4. Konya merkezden ben emin. Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-10-2020 05:15:50

5. Bu konu : ” Düğmeniz olsaydı … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki iyi, sağolun , banu – 59

6. Bu konu : ” Düğmeniz olsaydı … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım , banu – 199

7. Bu konu : ” Düğmeniz olsaydı … ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 366

8. Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, tebrikler 23-11-2020 21:43:35

9. Hakkari dan kimler var. Düğmeniz olsaydı … . Slm siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 95

10. Bu konu : ” Düğmeniz olsaydı … ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 353

11. Isparta dan kimler var. Düğmeniz olsaydı … . Selamlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 473

12. Bu konu : ” Düğmeniz olsaydı … ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, saolun , – 118

13. Ankara merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 24-12-2020 08:53:35

14. Bu konu : ” Düğmeniz olsaydı … ” çok güzel. Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , ali – 489

15. Bayburt dan kimler var. Düğmeniz olsaydı … . Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 377

16. Kırşehir dan kimler var. Düğmeniz olsaydı … . Slm sayfanız vallaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 373

17. Bu konu : ” Düğmeniz olsaydı … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 310

18. Kırklareli dan kimler var. Düğmeniz olsaydı … . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 253

19. Bitlis merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-02-2021 20:08:39

20. Uşak dan kimler var. Düğmeniz olsaydı … . Merhabalar paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 63

21. Çankırı merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım 18-02-2021 14:03:13

22. Bu konu : ” Düğmeniz olsaydı … ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , mehmet – 423

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link