Dün Teksas başkentinde Texans For Vaccine Choice tarafından düzenlenen tıbbi özgürlük mitinginden gerçekten keyif aldım. İyi kalabalık ve harika konuşmalar (aşağıdaki bağlantı) ve Amerika’nın Ön Cephe Doktorlarından bazılarıyla tanışmaktan ve ziyaret etmekten keyif aldım. İşte orada olan bazı işaretlerin bazı resimleri.

https://imgur.com/a/DwPLA4x

https://thehighwire.com/watch/

Author

22 Comments

1. Ankara dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 108

2. Bu konu : ” Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 283

3. Rize merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 23-08-2021 00:21:03

4. selam arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

6. Osmaniye dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 487

7. Bu konu : ” Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler ” çok güzel. Slm sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 322

8. Kastamonu dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Merhabalar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 443

9. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 25-08-2021 06:50:50

10. Muğla dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , emin – 349

11. Bayburt dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 120

12. Bu konu : ” Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 304

13. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 112

14. Tokat dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 440

15. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

16. Bitlis dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Slm web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 299

17. Bu konu : ” Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 225

18. Afyon merkezden ben banu. Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-09-2021 21:45:33

19. Düzce dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 111

20. Bu konu : ” Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 240

21. Aydın dan kimler var. Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Emine – 4

22. Bu konu : ” Dün Austin’de gerçekleştirilen Tıbbi Özgürlük Rallisi’nden görüntüler ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , Emine – 67

Write A Comment