Ben cnbc’de duydum ki, dün borsada yukarı yönlü büyük hareketin nedeni “gama sıkıştırması” (google that). Esasen bazı özel yatırımcılar, bir hedge olarak hisse satın almaya zorlayarak, para araması seçeneklerinden muazzam miktarlarda satın alıyorlar. Finansla ilgili sorunlar mı var? O his bende ..

Author

58 Comments

1. Samsun merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler 03-09-2020 11:40:51

2. Mardin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım 03-09-2020 11:56:36

3. Selam paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım

4. Merhabalar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

5. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inanki iyi, sağolun 06-09-2020 09:40:17

6. Merhaba web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım

7. Tokat merkezden ben ziya. Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-09-2020 18:38:22

8. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, saolun

9. Merhabalar siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

10. İstanbul merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:28

11. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamlar siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım 10-10-2020 12:54:02

12. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 9

13. Aksaray dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 359

14. Gümüşhane merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım 22-10-2020 15:40:51

15. Kilis merkezden ben Aylin. Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-11-2020 20:36:18

16. Gümüşhane merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler 13-11-2020 20:16:52

17. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 345

18. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 293

19. Iğdır dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 67

20. Ağrı merkezden ben ali. Slm sayfan vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:11:25

21. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler

22. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, tebrikler , ahmet – 169

23. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 198

24. Afyon dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Merhaba herkese siten valla hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 353

25. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 161

26. Manisa merkezden ben ali. Slm paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 31-12-2020 22:25:54

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 425

28. Şırnak merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanki hayran edici, face de paylaştım 06-01-2021 15:56:32

29. Antalya dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Merhabalar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 264

30. Kocaeli dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 197

31. Van merkezden ben hatice. Slm web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 15-01-2021 13:49:30

32. Bartın dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Slm paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 382

33. Mrb bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

34. Düzce dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 96

35. Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

36. Rize merkezden ben ali. Slm siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler 07-02-2021 16:48:08

37. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

38. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 262

39. Sakarya dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 161

40. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler

41. Merhaba sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

42. Çorum dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 264

43. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 25-03-2021 12:32:21

44. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 2

45. Çorum merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-03-2021 06:40:50

46. Bolu dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, teşekkürler , – 191

47. Amasya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 10-04-2021 19:49:16

48. Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun , hatice – 142

50. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 475

51. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 05:41:50

52. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 250

53. Siirt dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 174

54. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, saolun , emin – 306

55. Kocaeli merkezden ben ali. Selam sayfanız inan ki çok güzel, sağolun 15-05-2021 10:57:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link