Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı.

Ben cnbc’de duydum ki, dün borsada yukarı yönlü büyük hareketin nedeni “gama sıkıştırması” (google that). Esasen bazı özel yatırımcılar, bir hedge olarak hisse satın almaya zorlayarak, para araması seçeneklerinden muazzam miktarlarda satın alıyorlar. Finansla ilgili sorunlar mı var? O his bende ..

“Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı.” üzerine 14 yorum

1. Samsun merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler 03-09-2020 11:40:51

2. Mardin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım 03-09-2020 11:56:36

3. İstanbul merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:28

4. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamlar siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım 10-10-2020 12:54:02

5. Bu konu : ” Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 9

6. Aksaray dan kimler var. Dün borsada büyük bir yükseliş “gama sıkışması” sonucu ortaya çıktı. . selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 359

Yorum yapın