Dün gece başka birinin Youtube hesabı yasaklandı mı?

Bilmiyorum, ama yardım edemem ama Capitol’e yapılan baskıyla bağlantı kuruyorum … Bu yüzden çok yorum yapan ve statükoya uymayan başka birinin de hesaplarını yasaklayıp kapatmadığını merak ediyorum. Ayrıca kullandıkları yeni bir algoritma özelliği de olabilir.

Yaklaşık 10 yıl sonra hesabım aniden “incelendi” ve ardından “nefret söylemi” ve “taciz” nedeniyle yasaklandı. Sadece çok fazla yorum yaptım ve yorumların çoğu en iyi ihtimalle pek çok sözde entelektüellik içeriyordu (sonuçta ben bir Redditor’um).

Ve “yasaklanmak için ne dedim” diye sorsan bile, sadece “lmao aldın” demeleri hoşuma gidiyor. Bana bir örnek bile vermezlerse, nasıl daha iyi olacağımı ya da çizginin dışında olanı nasıl bileceğim?

“Dün gece başka birinin Youtube hesabı yasaklandı mı?” üzerine 13 yorum

1. Aksaray merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-01-2021 16:22:26

2. Konya dan kimler var. Dün gece başka birinin Youtube hesabı yasaklandı mı? . Merhabalar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 53

3. Erzurum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 09-01-2021 17:02:42

4. Manisa dan kimler var. Dün gece başka birinin Youtube hesabı yasaklandı mı? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , emin – 18

5. Hatay merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 11-01-2021 19:51:04

6. Bu konu : ” Dün gece başka birinin Youtube hesabı yasaklandı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 128

7. Mersin dan kimler var. Dün gece başka birinin Youtube hesabı yasaklandı mı? . Slm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 411

8. Kahramanmaraş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 22-02-2021 19:59:55

9. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-02-2021 23:13:39

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link