Dün Gece saat 2’de bu altta

18 bin kullanıcı hiçbir yerde uyuyamadığımda saat 2’de yükseldi bazen bu denizaltıda sörf yapıyorum ve 12: 00’de aktif olan yaklaşık 8 bin kişi vardı ve saat 2’de geri döndü ve 18 bin aktif yeni gönderi yok dalgalanma yok yorumlar sadece 24 milyon önceki yayınların aynısını gösteriyor – 50 milyon. Önümüzdeki günler için biraz tuhaf ama olası bot testi? Uzun zamandır bir pusuda beklemekteyim, çok fazla gönderi paylaşmayın, sadece kendime saklayın ve gönderdiklerinizi alın.

… LibraryTrader tarafından gönderildi
[comments]

“Dün Gece saat 2’de bu altta” üzerine 54 yorum

1. İzmir dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, saolun , – 277

2. Trabzon dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . Selam siteniz vallaha güzel, şukuladım , elif yılmaz – 25

3. Iğdır dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 165

4. Niğde dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . Slm sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 85

5. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 433

6. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 482

7. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi güzel, saolun , hatice – 112

8. Antalya dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . Merhaba herkese siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 464

9. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım , – 58

10. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 345

11. Batman merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 03-11-2020 02:25:23

12. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 201

13. Sinop merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 03-11-2020 02:25:26

14. Balıkesir dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . Selam paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 443

15. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, teraziye tıkladım , ali – 490

16. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten güzel, saolun , Aylin – 472

17. Bolu dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , emin – 105

18. Gümüşhane dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 175

19. Siirt merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 15-11-2020 13:43:40

20. Denizli dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . Merhabalar sayfa inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 317

21. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , hatice – 340

22. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-11-2020 11:59:45

23. Zonguldak merkezden ben ali. Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-11-2020 17:02:30

24. Iğdır merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:06:48

25. Bursa merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:41:57

26. Hatay dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . Merhabalar siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 284

27. Denizli dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , – 467

28. Mersin merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım 30-12-2020 01:15:20

29. Muş merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 31-12-2020 05:04:18

30. İzmir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-12-2020 09:44:52

31. Afyon merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım 08-01-2021 21:31:27

32. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 290

33. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , ali – 114

34. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler , gaye – 147

35. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 57

36. Bartın dan kimler var. Dün Gece saat 2’de bu altta . Slm sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 96

37. Mardin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 23-02-2021 15:43:03

38. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla iyi, şukuladım , ziya – 233

39. Bu konu : ” Dün Gece saat 2’de bu altta ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler , mehmet – 84

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link