Atlanta’nın kuzeyindeki Kuzey GA’da artık neredeyse hiç kimse maske takmıyor. Dün Home Depot’ta alışveriş yaparken sadece bir maske gördüm. Salgın bitmiş gibi.

Bulunduğun yer nasıl?

…toneii tarafından gönderildi
[comments]

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 187

2. Mersin merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-06-2021 16:32:51

3. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 22

4. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten hayran edici, tebrikler , – 417

5. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 07-06-2021 18:39:37

6. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok iyi, sağolun , Aylin – 150

7. Amasya merkezden ben ali. Merhabalar web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 08-06-2021 03:41:03

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. Selam paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 415

9. Artvin dan kimler var. Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm . Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 149

10. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

11. Amasya merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 02:32:42

12. Adana dan kimler var. Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm . Merhabalar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 304

13. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 105

15. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun 23-06-2021 21:18:50

16. Sivas dan kimler var. Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm . Selam herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , – 30

17. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler

18. Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

19. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 462

20. Erzurum merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-07-2021 07:42:13

21. Iğdır merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa valla güzel, facebookta paylaştım 06-07-2021 09:51:10

22. Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Kilis dan kimler var. Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm . Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 40

24. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun

25. Iğdır dan kimler var. Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm . Mrb siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , ali – 233

26. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 208

27. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, sağolun , emin – 76

29. Karabük merkezden ben mehmet. Slm siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 07-09-2021 07:45:53

30. Bu konu : ” Dün Home Depot’a gittim – BİR maske gördüm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 216

Write A Comment