Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey.

Bence bu olaylar, iki tarafın da seçilmiş yetkililerinden ne kadar memnun olmadığını ortaya koyuyor. Belki de hükümetin giderek büyüyen varlığı, büyük teknoloji kadar çok büyüdü ve insanlar bundan hoşlanmıyor. Her iki tarafı da dinleyecek ve birbirimizin fikirlerini kollarını açarak kucaklayacak şeffaf adaylara ihtiyacımız var. Hükümetin artık insanları temsil etmemesinden korkuyorum. Politika bir spor haline geldi ve biz sadece oyunun gidişatını izliyoruz. Büyük teknoloji, ana akım medya ve politikacılar önyargılarında suçüstü yakalanıyor.

Günün sonunda hepimiz aynı şeyi istiyoruz. Dün yaşananlardan iyi bir şey çıktıysa, belki de her iki tarafın da bir kırılma noktasına ulaşmış olmasıdır. Parmaklarımızı işaret etmek, taraf tutmak ve ahlaki yüksek zemini almak yerine, Amerika’daki bu köklü sorunları nasıl çözeceğimiz konusunda derin tartışmalara ihtiyacımız var. Ve sadece hükümet değil. Bireysel düzeyde başlar. Bireyler kültürü besler. Ve kültür siyaseti etkiliyor.

Büyük teknoloji şirketlerinin ve ana akım medyanın insanlarda öyle bir bölünmeye neden olduğuna inanıyorum ki, artık bu sivil konuşmaları birbirimizle nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Neredeyse bilerek bu şekilde uygulandığı gibi hissediyor. Birbirimizin farklılıklarını kucaklamalı, ancak günün sonunda hepimizin insan olduğumuz gerçeğinin arkasında toplanmalıyız.

Bizi insan ve özgür vatandaş yapan gerçekleri korumalıyız. Ancak bu koruma noktasına ulaşmak için insan olarak haklarımızdan ödün veremeyiz. Birbirimizi nihilizm alanından çıkarmalıyız ve uzlaşılmış bir durumda hedeflerimize ulaşamayacağımızı küçümsemeliyiz. Birbirimizi aydınlatmalıyız. Her seferinde bir kişi. Bir yol var ve insanlık olarak birlikte çalışıp kılıçlarımızı bırakabilirsek yakında ortaya çıkacak.

“Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey.” üzerine 60 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Aylin – 403

2. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 183

3. Muğla dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . selam arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 272

4. Karabük merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, twitter da paylaştım 07-01-2021 20:17:33

5. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, saolun , Hasan – 37

6. Adıyaman dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, tebrikler , ziya – 96

7. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 457

8. Uşak dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 251

9. Şanlıurfa dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 393

10. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz iyi, sağolun , hatice – 179

11. Muş dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Merhaba web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 193

12. Trabzon dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 38

13. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, saolun , Emine – 286

14. Ağrı dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , Emine – 399

15. Manisa dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 331

16. Uşak merkezden ben Emine. Selamlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 03-02-2021 02:21:10

17. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha çok iyi, teşekkürler , emin – 348

18. Çankırı dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun , – 452

19. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha güzel, teşekkürler , Hasan – 258

20. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Mrb siteniz cidden çok güzel, sağolun , ziya – 378

21. Yalova merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 04-02-2021 19:19:45

22. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 90

23. Sinop dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Selamın aleyküm sayfan yeminle çok iyi, teşekkürler , ali – 467

24. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-02-2021 04:10:52

25. Aksaray dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 424

26. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 02:50:15

27. Elazığ merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 10-02-2021 10:48:57

28. Ankara dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 127

29. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 187

30. Gümüşhane dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Selamlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 407

31. Muğla dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Selam herkese web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 56

32. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 220

33. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 157

34. Muğla merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 14-02-2021 11:27:27

35. Ardahan merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım 14-02-2021 11:27:33

36. Bu konu : ” Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 45

37. Gaziantep dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 49

38. İstanbul dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Merhabalar siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 99

39. Şanlıurfa dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , memo – 117

40. İzmir dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, sağolun , – 484

41. Trabzon dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Merhaba paylaşım inanki çok iyi, şukuladım , Hasan – 103

42. Uşak dan kimler var. Dünkü olaylardan çıkan iyi bir şey. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 315

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link