Kategoriler
Genel

Dünya Bankacılığı ve Para Sistemi

21. yüzyılda dünyanın bankacılık ve para sisteminin geleceği, temel esaslar çalınmaktadır.

Bu tartışma ancak tartışma devam ettikçe daha fazla ısınacak, çok yavaş geldiğinden anıtsal olarak değişecektir. Kuruluş, sahip olduğu her aracı kullanmaya, yüzyıllardır kazandığı ve zevk aldığı gücü bırakmaya istekli olmayacak.

Ama tarih bize hiçbir şeyin sonsuza kadar olmadığını gösterir, değişim gerçekleşir. Katalizör ne olacak, dünya çapında servet bölünmesindeki büyük tutarsızlıklar. Zenginler zenginleşirken, daha az kişi mücadele ediyor, sadece hayatta kalmaya çalışıyor. Blockchain teknolojisi henüz bebeklik dönemindeyken, tüm dünya sakinlerine başarılı olma şansı vererek oyun alanını dengelemenin bir yolu olabilir.

“Dünya Bankacılığı ve Para Sistemi” için 12 yanıt

Kayseri merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, sağolun 08-06-2020 19:06:33

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-06-2020 19:07:04

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, face de paylaştım 14-06-2020 21:56:23

Kastamonu merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 28-06-2020 18:46:30

Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 04:57:16

Bilecik merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-07-2020 14:00:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir