Kategoriler
Genel

Dünya çapındaki ağır propaganda çabaları arasında bir kişi bu gündemin merkezinde duruyor

Dünyanın dört bir yanındaki ana akım medya, kilitlenmeler ve sosyal uzaklaşma anlatılarını zorladığı için, birçoğu dünyadaki sağlık otoritelerinin Bill Gates ve dünyadaki her insanı aşılamak ve küresel bir sertifika oluşturmak için gündemiyle olan büyük çıkar çatışmalarını tanımıyor nano teknolojisini kullanan ve ‘Luciferase’ adı verilen bir biyolüminesans materyali ile insan hücrelerini modifiye eden aşılama kimliğinin bu materyali, elektrik akımlarını iletebilmek için tasarlanmıştır ve nanoteknoloji ile nesnelerin interneti arasındaki birincil bağlantı aracı olacaktır. Bu arada Microsoft, 060606 patent numarasıyla kripto para birimini ödüllendirmek için ‘insan vücudu aktivite verilerinin kullanılması’ temelinde bir kripto para birimi sistemi için onaylanmış bir patent aldı.

Etkili bir şekilde, aşılama kimliği sertifikası bu sistem için gerekli temel tabakayı sağlayacaktır, ancak popülasyondan direncin önüne geçmek için, koronavirüs, tüm küresel vatandaşlarda zorunlu aşılamanın itilmesi için bir gerekçe olarak kullanılmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki yüksek düzeydeki hükümetler, Cizvitler ve Masonlar gibi gizli toplumlar tarafından engellenmiştir ve bu araçlara ulaşmak için aldatma kullanarak toplam nüfus kontrolü için bu gündemi ortaya koyan bunların üzerinde tamamen şeytani bir kült vardır. Çözüm, seçkinlerin niyetlerinin üst kademelerinin gerçekte ne olduğunun kolektif bir uyanışıdır ve şu anda konuştuğumuzda olan budur.

Resim yayınla

“Dünya çapındaki ağır propaganda çabaları arasında bir kişi bu gündemin merkezinde duruyor” için 13 yanıt

Ankara merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-05-2020 10:51:09

Kars merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 10:51:21

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-05-2020 10:51:22

Uşak merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım 22-05-2020 10:51:51

Kırşehir merkezden ben ali. selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-05-2020 10:51:52

Aydın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 26-05-2020 14:54:01

Sinop merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 04-06-2020 01:30:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir