Geçtiğimiz yıl, gözlerim dünyanın zulümlerine ve adaletsizliklerine açılmış gibi geliyor. 19 yaşındayım ve önümüzdeki sonbaharda çok seçici bir üniversiteye gideceğim.

Her şey bana bir çıkmaz gibi görünüyor. Hiç kimse mutlu görünmüyor. Hayatımın geri kalanını bir bölmede çalışarak harcayacağımı hissediyorum. Hiçbir gerçek becerim yok ve büyük ölçüde gerçek dünya için hazırlıksızım. Bana çekici gelen tek bir iş düşünemiyorum.

Neredeyse her şeyin düşüncesi beni korkutuyor. Röportajlar, düğünler, flörtler.

Bunu nasıl yapıyorsunuz? Herkes içeride öldü mü? Kalem iten vasat bir varoluşu yaşamaya uygun muyum?

Teşekkürler beyler.

Author

23 Comments

1. Merhaba herkese siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

2. Niğde dan kimler var. Dünya çok karanlık görünüyor . Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 456

3. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

4. Çorum dan kimler var. Dünya çok karanlık görünüyor . Merhaba sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , – 79

5. Tokat merkezden ben Aylin. Selam siten inan ki çok iyi, sağolun 11-01-2021 09:40:24

6. Selam herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Balıkesir dan kimler var. Dünya çok karanlık görünüyor . Merhaba herkese paylaşım harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 399

8. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun

10. Bingöl merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler 23-01-2021 19:25:01

11. Bu konu : ” Dünya çok karanlık görünüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, tebrikler , – 452

12. Hakkari merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 06-02-2021 23:15:39

13. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Dünya çok karanlık görünüyor . Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 318

14. Bartın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 07-02-2021 01:38:43

15. Bu konu : ” Dünya çok karanlık görünüyor ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 496

16. Mrb web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

17. Edirne dan kimler var. Dünya çok karanlık görünüyor . Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler , emin – 259

18. Osmaniye dan kimler var. Dünya çok karanlık görünüyor . Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, şukuladım , – 145

19. Bu konu : ” Dünya çok karanlık görünüyor ” çok güzel. Selam siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 399

20. Gürbüz Reply

Mrb web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Dünya çok karanlık görünüyor ” çok güzel. Slm paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 239

22. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” Dünya çok karanlık görünüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 364

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link