“The Great Reset” hakkında bulduğum şey hakkında “The Novel Coronavirus: Bir Sistem Yok Edici mi?” Başlıklı bir video hazırladım. Videoda medya kuruluşları, Uluslararası Para Fonu, Plandemic: Indoctornation, Corbett Report ve daha fazlası gibi çeşitli kaynaklardan kayıtlar yer alıyor. Sars-Cov 2’nin kökenleri ve yapay zeka, dijital para birimleri ve blok zinciri gibi teknolojilerin dünyamızın daha adil, sürdürülebilir ve şeffaf bir geleceğini oluşturmak için nasıl kullanılabileceği hakkında bir hikaye anlatıyor.

Bunlardan herhangi biri sizi ilgilendiriyorsa, videoyu izlemek için lütfen bu gönderideki bağlantıyı kullanın. “Büyük Sıfırlama” yı bilmiyorsanız ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, video açıklamasında kaynaklara bağlantılar bulunur, böylece kendi araştırmanızı yapabilirsiniz.

“Büyük Sıfırlama” Gündemiyle ilgili araştırmanızda ne buldunuz? Yorumlarda bize bildirin!

https://www.youtube.com/watch?v=tNSjwAR6z5w

Author

9 Comments

1. Sakarya merkezden ben ali. Slm siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım 26-03-2021 01:24:15

2. Kırşehir dan kimler var. Dünya Ekonomik Forumu’nun “Büyük Sıfırlama” Gündemini Keşfetmek . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 351

3. Bu konu : ” Dünya Ekonomik Forumu’nun “Büyük Sıfırlama” Gündemini Keşfetmek ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hayran edici, teşekkürler , Hasan – 320

4. Malatya dan kimler var. Dünya Ekonomik Forumu’nun “Büyük Sıfırlama” Gündemini Keşfetmek . Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 265

5. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Bayburt merkezden ben doruk. Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-04-2021 10:54:15

7. Tunceli dan kimler var. Dünya Ekonomik Forumu’nun “Büyük Sıfırlama” Gündemini Keşfetmek . Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, sağolun , ali – 392

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünya Ekonomik Forumu’nun “Büyük Sıfırlama” Gündemini Keşfetmek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 372

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link