Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi?

Tahminim evet ve tahminimce CIA dünyanın her yerinden kartel ile bu işlerin çoğunu kolaylaştırmak için büyük bir rol oynuyor. Hatta uzaydan kartellerle bile çalıştıklarını söyleyecek kadar ileri giderdim.

Tüm ET’lerin iyi ve yardımsever olmasına imkan yok. Uzaylıların Mayaları ve benzeri kabileleri ve grubu ziyaret ettiklerinde, onlara uzay ilaçları hakkında nasıl bilgi edindiklerini ve daha sonra suç sendikalarının o kısmı için uyuşturucu katırı olma görevi olduklarını düşünüyorum.

Sanırım biz insanlar, birçok farklı ırk ve uzaylı türü tarafından çokça kullanılıyor.

Ayrıca bunu görebilmenin 4B’de yaşayabilmek olduğunu düşünüyorum.

Bunun üzerinde olmak ve 5D’ye girmek, bunun ÜZERİNDE yükselmek ve sorunun değil çözümün bir parçası olmaktır.

Ayrıca bu gezegenin hayatta kalacağını düşünüyorum. Zamanla gelişin.

“Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi?” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 433

2. Bartın dan kimler var. Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? . Selamlar siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım , mehmet – 435

3. Bu konu : ” Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? ” çok güzel. Mrb sayfa inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 308

4. Kırklareli merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun 04-01-2021 17:50:20

5. Iğdır dan kimler var. Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? . Mrb sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 253

6. Bu konu : ” Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 210

7. Bu konu : ” Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 96

8. Bu konu : ” Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 353

9. Erzurum dan kimler var. Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 169

10. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-01-2021 01:27:22

11. Siirt merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 07-02-2021 13:22:11

12. Kastamonu dan kimler var. Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? . Slm web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 166

13. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Slm siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-02-2021 14:00:30

14. Balıkesir dan kimler var. Dünya insan / çocuk seks kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığı için dev bir cephe mi? . Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım , – 78

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link