Yardım edemem ama bu insanların gerçekte hangi bilgileri bildiklerini, onlara hedeflerinin meyvesini verdiğini görmek için ilham verdiğini ve neden bu şekilde, şimdi bir gün olması gerektiğini merak ediyorum. Tarihte dünyanın tüm sorunlarını tam anlamıyla çözebileceğimiz bir noktaya geldik. Hala zengin ve güçlü kalabilecekleri ve geri kalanımızın neredeyse hiç acı çekmeden aklı başında bir dünyaya sahip olabileceği bir yer. Belli ki derin tohumlanmış bir inanç veya bilgiye sahipler ve bunun ne olduğunu bilmek istiyorum. Sen değilsin.

62 Comments

1. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selam sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 106

2. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 51

4. Bilecik dan kimler var. Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, twitter da paylaştım , ziya – 270

5. Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 21:40:34

6. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 167

7. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, sağolun

8. Siirt dan kimler var. Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne . Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 195

9. Giresun merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun 25-04-2021 21:51:46

10. Erzincan dan kimler var. Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne . Merhaba web siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 331

11. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 170

12. Elazığ dan kimler var. Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne . Selamlar paylaşımın cidden iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 452

13. Sinop merkezden ben mehmet. Slm sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 26-04-2021 01:07:22

14. Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 314

16. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , gaye – 215

17. Konya dan kimler var. Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne . Selamlar paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 469

18. Eskişehir dan kimler var. Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 314

19. Van merkezden ben . Slm paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım 26-04-2021 07:52:04

20. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 299

22. Merhaba herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 101

24. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 430

25. Isparta merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 08:14:24

26. Kilis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 26-04-2021 08:25:12

27. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 295

28. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selam web siten inanki çok güzel, saolun , ziya – 293

29. Selamın aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, tebrikler , Emine – 467

31. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 125

32. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 413

33. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

34. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 226

35. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-04-2021 13:28:28

36. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 387

37. Ankara merkezden ben Hasan. Slm web siteniz yeminle güzel, sağolun 26-04-2021 13:30:04

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 1

39. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 245

40. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

41. Erzurum merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 13:44:22

42. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 107

43. Mersin merkezden ben memo. Slm web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-04-2021 13:49:38

44. Niğde dan kimler var. Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne . Mrb sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 279

45. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 480

46. Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

47. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun

48. Mardin merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun 26-04-2021 18:40:15

49. selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım

50. Kütahya merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım cidden mükemmel, twitter da paylaştım 26-04-2021 18:47:49

51. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 498

52. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2021 12:53:15

53. Aksaray merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-04-2021 21:01:07

54. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 02-05-2021 23:22:04

55. Bu konu : ” Dünya işlerini yürüten insanların bildiği, bilmediğimiz nedir, merak ediyorum? Bu ne ” çok güzel. Selamlar siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 125

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link