Bu klipte: https://youtu.be/7yUko1YCuxY

İstenmeyen Ivanka, Macron, J. Trudeau ve Theresa May’ın sözünü keserken, Macron videonun başında açıkça “sosyal mesafeden” bahsediyordu.

Bu, Haziran 2019’da Japonya’nın Osaka kentinde düzenlenen G20 zirvesindeydi. 2019 Aralık ayında salgının başlamasından aylar önce.

Bununla ilgili düşüncelerin neler?

25 Comments

1. Muş merkezden ben mehmet. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler 11-05-2021 02:01:02

2. Ardahan merkezden ben . Slm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-05-2021 02:13:18

3. Bu konu : ” Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 186

4. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor . Merhaba siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 31

5. Bu konu : ” Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım , ziya – 281

6. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 429

8. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

9. Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 323

11. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Isparta merkezden ben Aylin. Selam sayfa ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-05-2021 00:28:45

13. Adana merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 03-06-2021 04:31:31

14. Bu konu : ” Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla çok güzel, teşekkürler , gaye – 218

15. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten vallaha çok iyi, saolun 10-06-2021 00:25:01

16. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

17. İzmir dan kimler var. Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor . Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 371

18. Isparta dan kimler var. Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 171

19. Çorum dan kimler var. Dünya liderleri salgının başlamasından aylar önce “sosyal mesafeden” bahsediyor . Slm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 475

20. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

21. Karaman merkezden ben Aylin. Slm siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 11-07-2021 21:25:31

22. Bingöl merkezden ben ali. Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 20-07-2021 11:16:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link