Kategoriler
Genel

Dünya, maske kullanımının hastalığın yayılmasını önlemede etkili olması için yeterli sayıda maske üretmemektedir.

Çoğu insanın kullandığınız maske türü, tek kullanımlık cerrahi maskelerdir. Bazı insanlar kendi maskelerini yaparlar ve başlangıçta hijyenik olmadıkları için daha da kötüdürler.

Cerrahi maskelerin sağlıklı insanları hastalığa karşı korumakta etkili olmadığı kanıtlanmıştır.

Ama tartışma uğruna, yaptıklarını yapalım.

Bir maskenin etkili olmasının tek yolu temiz olmasıdır. Dokunursanız veya bir saatten fazla giyerseniz, kirlenir ve iyiden daha zararlı olur (temiz hava yerine pislik içinde nefes alır).

Bu nedenle, muhafazakar olmak için maskenizi günde en az 10 kez değiştirmeniz gerekecektir. 330 milyon kişi için yılda 10 maske.

Bunun anlamı Amerikalılar Kullanmak için 1.204.500.000.000 maskeye ihtiyaç duyacaktır.

Kaçınız boktan pantolon, yatak ıslatma, başparmak emme NPC’leri Ailenizdeki herkes için yılda 3650 maske satın almak için finansal kaynaklarınız var.

Maske takmayı bırak. Paranızı boşa harcıyorsunuz ve sağlığınızı riske atıyorsunuz.

“Dünya, maske kullanımının hastalığın yayılmasını önlemede etkili olması için yeterli sayıda maske üretmemektedir.” için 7 yanıt

Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten cidden iyi, teraziye tıkladım 21-05-2020 19:13:00

Ordu merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 24-05-2020 08:51:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir