Dünya neden covid hakkında korkuyor

Birçok biyolojik laboratuvarın söylentileri Covid 19’un muhtemelen medeniyet seviyesi olasılığının sonu olduğu konusunda yüzüyor. Bu virüsün yaşam döngüsünün, diğer lider katil suşlarının kötü kısımlarını, dünya liderlerinin kolektif pantolonlarında büzüştüğü şekilde zamanlamasını / etkililiğini değiştirdiği keşfedildiğinden endişe duyuyorlar. Örnek olarak Ebola’yı ele alalım. Ebola’nın kuluçka süresi 2 ila 14 gündür. Sonra çok sayıda kurbanını öldürmek ve sadece o pencerede yaymak çıldırıyor. Ama herkesi öldürmeden önce çabuk tükeniyor. Bu onu kontrol edilebilir bir virüs yapar. Öte yandan AIDS yavaş yanık katilidir. Maruz kaldıktan yıllar sonra sizi öldürmek gerekir. Bu arada sessizce yayılıyor. Ya bu Covid başka bir kategoriye girerse, hızlı yayıldığı, ancak sağlıklı olana saldırması uzun sürdüğü bir kategoridir. Hastalığı ve / veya ölümü olanların büyük çoğunluğunun önceden var olan kötü koşulları vardı. Öyleyse, kolayca yayılan bir virüs ortaya çıkarsa veya çıkarsa, medeniyete ne olur, bu hızlı bir şekilde yayılır ve bir sonraki aşama başlamadan önce katlanarak yayılırken bekler. Son aşama.

“Dünya neden covid hakkında korkuyor” üzerine 33 yorum

1. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2020 06:39:21

2. Samsun merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-07-2020 08:04:56

3. Yozgat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 19-07-2020 05:14:17

4. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 29-07-2020 15:38:37

5. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, sağolun 30-07-2020 18:48:37

6. Batman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-08-2020 00:50:29

7. Bolu merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 19:08:43

8. Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 08-09-2020 20:53:09

9. Zonguldak merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler 09-09-2020 02:51:36

10. Denizli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 14-10-2020 00:06:00

11. Bu konu : ” Dünya neden covid hakkında korkuyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 92

12. Bu konu : ” Dünya neden covid hakkında korkuyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 80

Yorum yapın