Dünya neden yozlaşmaya yöneliyor?

Moralsizlik. Yuri bezmenov’a bak, o açıklıyor. Çekirdek ailenin ölümü. Ahlakın ölümü.

“Dünya neden yozlaşmaya yöneliyor?” üzerine 12 yorum

1. Afyon dan kimler var. Dünya neden yozlaşmaya yöneliyor? . selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 432

2. Bu konu : ” Dünya neden yozlaşmaya yöneliyor? ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 195

3. Şırnak merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 07:58:44

4. Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım cidden dikkat çekici, face de paylaştım 19-01-2021 09:28:56

5. Bu konu : ” Dünya neden yozlaşmaya yöneliyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 291

6. Bu konu : ” Dünya neden yozlaşmaya yöneliyor? ” çok güzel. Selamlar siten valla güzel, teraziye tıkladım , banu – 169

7. Bu konu : ” Dünya neden yozlaşmaya yöneliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 135

8. Burdur dan kimler var. Dünya neden yozlaşmaya yöneliyor? . Merhaba sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 454

9. Yozgat merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-02-2021 21:29:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link