Bende bir tane vardı, şimdi siz bencil bebek fabrikalarının da aynısını yapması gerekiyor yoksa işe yaramaz. Güvenli ve etkilidir. (Vazektomiler, diğer V’nin aksine geri dönüşümlüdür).

Kontrolsüz mutasyonlardan ne tür bir Hitler varyantının ortaya çıkabileceğini kim bilebilir?

Bunun iki şekilde çalışması komik.

…ForbiddenText tarafından gönderildi
[comments]

52 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 291

2. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Slm siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 383

3. Karabük merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, sağolun 16-07-2021 05:12:17

4. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım

5. Şırnak merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-07-2021 13:52:05

6. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, sağolun

7. Aksaray dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 44

8. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 335

9. Düzce dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 404

10. Siirt dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . Mrb sayfanız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 198

11. Ağrı merkezden ben emin. Selam web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-07-2021 08:09:29

12. Gümüşhane dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , – 323

13. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 192

14. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 55

15. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 20-07-2021 16:53:44

16. Kahramanmaraş dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . Selam herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 145

17. Niğde dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . Selamın aleyküm siteniz yeminle güzel, teşekkürler , ahmet – 63

18. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım , ali – 200

19. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Ağrı dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 23

21. Selamlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

22. Van dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . Merhaba web sitesi harbiden iyi, saolun , Hasan – 13

23. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

24. Selamlar web siten cidden güzel, face de paylaştım

25. Bitlis merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 03-08-2021 04:36:29

26. Kayseri dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 46

27. Hatay merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, teşekkürler 05-08-2021 17:14:50

28. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

30. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , doruk – 216

31. Tunceli dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, sağolun , ali – 144

32. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , Hasan – 147

33. selamun aleyküm paylaşım cidden güzel, facebookta paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 490

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 272

36. Selamlar paylaşımın valla dikkat çekici, teşekkürler

37. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , emin – 352

38. Siirt dan kimler var. Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. . Selam siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 234

39. Diyarbakır merkezden ben doruk. Slm sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 01-09-2021 17:01:24

40. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 148

41. Bu konu : ” Dünya nüfusu sürdürülemez. Herkesin iyiliği için vazektomi/histerektomi olması gerekir. ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 359

42. İzmir merkezden ben ali. Mrb sayfan süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 20-09-2021 10:46:45

43. Niğde merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım 26-09-2021 07:19:01

44. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım 26-09-2021 14:38:21

Write A Comment