Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.”

Geçen ay, epidemiyolog “guru” John Ioannidis bir çalışma yayınladı hatta rapor edildi MSM tarafından, esas olarak gribin iki defa 70 yaşın altındaysanız COVID kadar ölümcül.

Şimdi, archive.org WHO’nun bu çalışmayı bültenlerine koy 15 Ekim.

Bugün itibariyle, 29 Kasım, bültenden kaldırıldı.

Zaman çizelgesini biraz daha inceleyelim:

17 saat önce, bu konuyu gönderdim WHO tarafından böyle bir çalışmanın yayınlandığını görmek beni ne kadar şaşırttı.

İşte önemli nokta: bu, geniş çapta bildirilmiş veya tartışılmış görünmüyordu. r / komplove özellikle bu konu.

Bunu göndermemin tek sebebi, yanılgıya düşmüş olmamdı. bu 2 haftalık video bir Alman mikrobiyolog ve COVID kilitlenme şüphecisiyle yapılan bir röportajın youtube’unda.

Videonun yaklaşık yarısında bu çalışmadan bahsediyor ve WHO’nun bülteninde nasıl yayınlandığını not ediyor. Sadece geçici bir söz verdi ve sonunda bağlantının kendisini bulabildim.

Yine, bu değil Bu 2 haftalık youtube röportajında ​​büyütüldüğünden başka bir yerde rapor edildi …ve şu r / komplo Konu.

WHO’nun komploya göz attığını mı söylüyorum, konuyu gördüm ve KAPATIN? Tam olarak değil. Ama ben yaptım zorlukla bunun hakkında konuşmak istemiyorsam komplo teorisyeni ol …

“Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.”” üzerine 20 yorum

1. Ağrı dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 431

2. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 189

3. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 259

4. Artvin merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:39:03

5. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 215

6. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 37

7. Mersin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 30-12-2020 08:32:47

8. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 30-12-2020 23:37:15

9. Kayseri dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” . Selam herkese paylaşım cidden güzel, sağolun , Aylin – 448

10. Çorum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, saolun 11-01-2021 19:20:39

11. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, saolun , ziya – 400

12. Trabzon dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” . Mrb paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 201

13. Kütahya dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” . Selam siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 23

14. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü * Kaldırıldı * Bombshell COVID Çalışması Çevrimiçi Bülten: Stanford epidemiyoloğu, “Covid-19 alan sağlıklı 70 yaşın altındaki çocukların sadece% 0,05’i hastalıktan ölecek, koronavirüsün gerçek ölüm oranı bilinmemektedir çünkü çoğu asla teşhis edilmemiştir.” ” çok güzel. Mrb web sitesi valla güzel, tebrikler , ahmet – 162

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link