“20 Ocak’ta, Başkan Biden’in göreve başladığı gün, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) web sitesinde sessizce test için” altın standart “olarak ilan edilen PCR testlerinin yanlış olabileceğine dair bir güncelleme yayınladı.”

“Geçen yılın Mart ayında, 60 Dakika’dan Dr. Fauci,” etrafta maskeyle dolaşmak için bir neden yok “dedi. İddia, belki bir veya iki damlacık durduracakları ve maskelerin sadece sembolik olduğu yönünde. İsveç-Fauci eşdeğeri medya bunu tamamen görmezden gelse de, bunların anlamsız olduğunu söyledi. | Daha sonra, Mart ayında başlayan ana tecritlerin çoğu Nisan sonu ve Mayıs başında hafifçe sona erdiğinde, Amerikalılar aynı dünyaya seyahat etmekten korktular, engerek gibi saldıracak olan bu görünmez katilden dehşete kapıldılar. Maskeler yeni bir şey oldu ve Fauci bunun için amigoluk yapıyordu. | Yine de Fauci, kendi kurallarına ve savunmalarına uyarak “sorun” yaşıyor gibiydi. Yayındaki kameralar kapandığında olduğu gibi maskesi de. Ya da bir beysbol maçına gittiğinde ve ailesiyle şakalaşırken neredeyse her zaman maskesini çıkardığında. “

“Video, sevkıyatı bekleyen kadavraların bulunduğu kutularla dolu bir depoyu gösteriyor. Video yapımcısı kutulara yaklaştı ve bunların aslında ceset torbası olduğunu kanıtladı. Kutular paketlenip FedEx kamyonlarına ve işaretsiz kamyonetlere yüklenirken görülebilir. ” | “Burada gerçekten ilginç şeyler var. Çantaları kim aldı? Çantalar nereye gidiyor? Henüz tam olarak tanımadığımız planlanmış bir etkinlik var mı? Pek çok soru ve ilgi çekici nokta. Eminim göreceğiz buna potansiyel olarak ne olur. “

r / komplo - DSÖ, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci TEKRAR Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor

Mankenler İnsan değildir!

https://winepressnews.com/2021/02/01/who-admits-pcr-tests-are-inaccurate/

https://winepressnews.com/2021/02/02/fauci-contradicts-himself-on-masking-again/

https://winepressnews.com/2021/01/31/cryptic-fedex-is-transporting-large-amounts-of-body-bags-at-fast-pace/

– – –

Diğer Haberler:

https://winepressnews.com/2021/02/12/cdc-covid-inflates-its-figures-by-1600/

https://winepressnews.com/2021/02/06/more-covid-media-propaganda/ (Fotoğraf)

https://winepressnews.com/2021/02/11/get-the-shot-get-the-date-another-covid-propaganda-tactic/

– –

https://winepressnews.com/2021/02/08/covid-vaccine-timeline-extends-2023/

https://winepressnews.com/2021/02/11/maskne-acne-caused-by-wearing-a-face-mask/

https://winepressnews.com/2021/02/06/australia-to-keep-borders-closed-until-2022-regardless-of-vaccine-herd-immunity/

– –

https://winepressnews.com/2021/01/17/bill-gates-becomes-largest-farmland-owner-in-america/

Author

45 Comments

1. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 16-02-2021 20:51:14

2. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Slm web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 269

3. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 16-02-2021 20:53:28

4. Balıkesir dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım , ziya – 43

5. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 122

6. Van dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, şukuladım , doruk – 290

7. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, saolun 17-02-2021 01:11:13

8. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 455

9. Gümüşhane merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 01:18:15

10. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

11. Yozgat dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 262

12. Hatay dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 417

13. Muğla dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 460

14. Bingöl merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-02-2021 07:32:41

15. Zonguldak dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 170

16. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler

17. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 01-03-2021 20:24:29

18. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 453

20. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ziya – 263

21. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 318

22. Şırnak dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 196

23. Gümüşhane dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Merhabalar sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 442

24. Osmaniye merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, tebrikler 21-03-2021 22:51:26

25. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, saolun

26. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, sağolun , Hasan – 342

27. Erzincan merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 24-03-2021 18:41:12

28. Kırıkkale dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 349

29. Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

30. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Slm sayfanız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 331

31. Niğde merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-04-2021 04:08:42

32. Karaman dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Selam web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 151

33. Erzurum dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . Mrb paylaşım vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 23

34. Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

35. Samsun merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, sağolun 07-05-2021 04:03:08

36. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

37. Mrb siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

38. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Selam web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 314

39. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 329

40. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 340

42. Düzce dan kimler var. Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 211

43. Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 58

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünya Sağlık Örgütü, PCR Testlerinin Hatalı Olduğunu Kabul Etti, Fauci Tekrar Maskeleme Konusunda Kendisiyle Çelişti ve FedEx Büyük Miktarlarda Vücut Torbası Taşıyor ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 6

45. Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link