Kategoriler
Genel

dünya uğultusu

3 Haziran 2020 Çarşamba 11:30 –

Tuhaf bir ses fark ettim. İnce, ama kesinlikle oradaydı. Sanki “ikinci bir WOOSH WOOSH WOOSH” için “WOOSH WOOSH WOOSH *” duraklaması gibi geldi (temelde 4 “titreşim” in sabit bir ritmiydi.

Sanırım helikopterin bir helikopter gibi bir şey olduğunu reddettim. Her şeyi unuttum ve bir balogna sandviç yedim. Şimdiye kadar unuttum.

5 Haziran 2020 Cuma 04:30 ISH –

Odamda oturuyorum, dürüstçe ne yaptığımı hatırlamıyorum bile. Sadece telefonumdaydım falan. Ama bu düşük 4 vuruşlu titreşimi duymaya devam ettim. Birkaç gün önce böyle bir şey duyduğumu hatırladım. Ne olabileceğini anlamak için dairemde dolaştım. Hayatım boyunca bunun tam olarak ne olabileceğini tam olarak anlayamıyorum.

Aklım merak etmeye başlıyor, muhtemelen belirli bir dalga boyunda olmama yardımcı olmuyor. Ve quaratine muhtemelen beynimin yapısına lucy’den daha fazlasını yaptı. Her neyse, bu titreşimi düşünüyorum çünkü duyabildiğim ve hissedebildiğim tek şey bu. Hisset dediğimde, dürüst olmak gerekirse, bunu sadece kafamda mı yoksa göğsümde mi hissedebileceğimi söyleyemem.

Bu ada veya sahil kasabası hakkındaki bu belgesel hakkında her şeyi hatırlıyorum, sakinlerinin çoğu sadece bu fenomeni yaşamakla kalmadı, aynı zamanda dibe inme ve deneyimlediklerini herhangi bir şekilde gösterme gücüne sahipti. kayıt. Şimdi bu “Dünya Humu” olduğuna inandığım şeyi deneyimlediğime göre, neden anlamak istediklerini görebiliyorum. Bu oldukça can sıkıcı bir durum.

Sonuçta, bu konu hakkında daha fazla bilgi toplamaya çalışmayı düşünüyorum. Ben ve diğer pek çok insanın duyduğumu iddia ettiğim şeyin bir tür görsel temsilini bulmak istiyorum. Birçok teori var ve araştırmak ve araştırmak istiyorum, bunlardan biri kitlesel histeriye dayanıyor. Bulgularım hakkında güncelleme yayınlamam gerekir mi, yoksa bu bilinçaltı oyun hilelerim olabilir mi? Daha önce söylediğim gibi, bu “uğultu” biliyordum, ama hiç yaşamadım; Ancak, “uğultu” duymaya başladığımda, belgesel düşünülmedi. Sadece uzun zaman önce izlediğim bir film.

“dünya uğultusu” için 13 yanıt

Çankırı merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 05-06-2020 15:15:23

Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 05-06-2020 15:56:46

Kocaeli merkezden ben banu. Slm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2020 19:15:04

Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 04:37:32

Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-06-2020 11:01:51

Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım 06-07-2020 14:38:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir