Başlığın dediği gibi. En son ne zaman bir ekin çemberi rapor edildi. Büyüdüğünüzü hatırlıyorum ve her zaman onlar hakkında ve çiftçilerin bunları nasıl yapacağı konusunda yaratıcı yollar ve sonra “açıklanamayan” bazılarını duyarsınız. Neden onları artık görmüyoruz? Nereden geldiler? Nereye gittiler?

Author

9 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Dünyada en son ne zaman bir ekin çemberi gördük? . selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, tebrikler , ali – 281

2. Bu konu : ” Dünyada en son ne zaman bir ekin çemberi gördük? ” çok güzel. Selam sayfanız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 172

3. Osmaniye merkezden ben banu. Mrb siten valla hayran edici, saolun 07-04-2021 18:32:36

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünyada en son ne zaman bir ekin çemberi gördük? ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 414

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Dünyada en son ne zaman bir ekin çemberi gördük? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 186

7. Konya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-04-2021 13:03:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link