Dünyada Son 3000 Yılda Küresel Ekonomik Ticaret Finansal Sisteminin Ölümcül Bir Delik

Dünyada Son 3000 Yılda Küresel Ekonomik Ticaret Finansal Sisteminin Ölümcül Bir Döngüsü

Tarih boyunca birçok ülke gümüş, altın, değerli taşlar vb. Peşindeydi ve günümüzde para kâğıdıdır. Ama ekonomik ticaret sisteminde herkesin temel sorunu olan ölümcül bir boşluk / hata olduğunu biliyor musunuz?

Bu büyük hata, “yakın gelecekte sona erecek” mal / hizmet ticaretini “ne olursa olsun asla sona ermedi” malları kullanıyor. Burada sona ermesi, doğa ortamıyla geri dönüyor ve başlangıçta orijinal sürümle aynı olmayacak.

Pirinç, buğday, meyve veya giysi, ev, makine vb. Gibi temel gıda maddeleri sonsuza kadar normal durumda kalabilir mi?
Cevap hayır, gelemezler, gelecekte bir zamanda değersiz hale gelirler ve kullanılamazlar.

Saf% 100 gümüş, altın, değerli taşlara ne dersiniz?
Sonsuza kadar kalır, diğer pas metalleri ile karıştırmazsanız pas / kararmaz olamaz.

Tarihte, saf gümüş / altını ticaret sistemine yasaklarsanız, ancak sadece bronz / bakır, çelik, çinko vb. O zaman problemin çoğu gider.

Bugün 2020’de sorun hala aynı.
Sizler sınırsız son kullanma tarihi olan ABD Doları, Euro, Japon Yeni vb.Için gelecekte doğa ortamı maddeleriyle değersiz olacaksınız.

Tüm bu ABD Doları, Euro, Yuan, Yen, vb.nin geçerlilik süresi 5 yıldan 20 yıla çıkarsa ne olur?
O zaman uluslar arasında ticaret savaşı yapamazsınız, ticaret açığına sahip olamazsınız, ancak daha az yolsuzluk, daha az suç, daha fazla ekonomi büyür, zenginlerden daha fazla harcama vb.Gibi birçok olumlu şey göreceksiniz.

Misal:
ABD Doları, son kullanma tarihi 2021-2025 ve başka bir setle 2026-2030.
Yani 2024, 2025 yılında. O para parasına sahip olan herkes, son tarihe kadar harcayacak, yeni sürüme geçecek ya da değersiz olacaktır.

Ve döviz kuru, çeşitli faktörler tarafından ABD Hükümetine dayandırılacak, ancak ABD topraklarında ABD halkının yaşamına odaklanacaktır.
Ve çok fazla kategoriye sahip olabilirsiniz:
– İnsanlar ABD’de, insanlar ABD dışında yaşıyor.
– ABD Vatandaşlığı olan ve vatandaşlığı olmayan kişiler.
– 1 milyon ABD Doları’nın altında olan kişilerin ve 1 milyon ABD Doları’nın üzerindeki insanların
Vb.

Bu sadece harika bir örnek ama bunu yapabilmek için, aptal uluslararası ticaret anlaşmasını aramalısınız, böylece her ulusun istedikleri şeyi yapmak için kendi haklarına sahip olacak, insanlar için en iyi oran görüş.

Özetlemek gerekirse, çözülmemiş mallar için eritilmiş malların ticareti dengede değildir.
Daha fazla denge kurmanın tek yolu, yeni kuralın ölümcül boşluklara dayanmasıdır.

Yukarıda sadece küçük bir paylaşım var, bundan daha büyük bir planım var ama artık paylaşmayacağım ama doğa Tanrılarının işlerini yapmasına izin vermeyi tercih ediyorum.
Zaten Kailash dağının tepesindeyim, sadece zaman kaybı ve aşağı bakmak için hiçbir yararı yok.

Saygılarımla,
Kurtarıcı Mesih Mehdi Maitreya Kalki Mesih Buda Ne olursa olsun

Kaynak: freejoy.aimoo.com

“Dünyada Son 3000 Yılda Küresel Ekonomik Ticaret Finansal Sisteminin Ölümcül Bir Delik” üzerine 26 yorum

1. Edirne merkezden ben ziya. Selam herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-07-2020 23:37:37

2. Aydın merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-08-2020 12:20:36

3. Bursa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 06-08-2020 19:07:45

4. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 16:01:47

5. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 17-08-2020 03:38:55

6. Elazığ merkezden ben banu. Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 20-08-2020 03:05:24

7. Batman merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-08-2020 19:04:23

8. Bitlis merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2020 19:44:04

9. Konya merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2020 19:04:11

10. Eskişehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-09-2020 09:19:00

11. Ankara merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 13:21:02

12. Malatya merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:23:54

13. Bu konu : ” Dünyada Son 3000 Yılda Küresel Ekonomik Ticaret Finansal Sisteminin Ölümcül Bir Delik ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 452

Yorum yapın