Trump hakkında ne isterseniz söyleyin, yönetimi dünyayı birbirinden ayırmaktan kurtardı. Şimdi, Biden yönetimi altında, Kuzey Kore nükleer silah üretmeye geri döndü, Çin ve Rusya bizi tamamen görmezden geliyor, İran hâlâ içimizden nefret ediyor ve şimdi Çin, Tayvan’a karşı çok saldırganlaşıyor. Önümüzdeki birkaç yıl içinde tüm bunların nereye gideceğini gördüğünüze dair adamlarınızın DÜRÜST fikirlerini istiyorum. Ufukta gerçekten başka bir dünya savaşı görüyor musunuz? Yoksa hiç kimsenin artık bir şey yapacak cesareti olmadığı için, sadece yürüyüşe çıkmadan büyük konuşmayı konuştuğuna göre her şey patlayacak mı? Bunun hakkında ne hissettiğimi bilmiyorum. Her zaman geleceğe odaklı bir insan oldum ve her zaman hayatımda ne yapmak istediğimi biliyordum, ancak COVID salgını başladığından beri tüm planlarım bulanıklaştı. Liseden yaklaşık bir ay içinde mezun oldum ve şu anda olduğu gibi dünya ile tam olarak ne yapmak istediğimden emin değilim. Bu gönderi bununla ilgili değil, ama şu anda dünyada olup biten tüm çılgınlıkların bir sonucu. Dünyayı 3-5 yıl sonra dürüstçe nerede görüyorsunuz?

Author

6 Comments

1. Selamın aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” Dünyada yükselen gerilim hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 360

3. Kayseri dan kimler var. Dünyada yükselen gerilim hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 486

4. Mardin dan kimler var. Dünyada yükselen gerilim hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 440

5. Yalova dan kimler var. Dünyada yükselen gerilim hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 216

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link