Bir şaka ya da trol olan ya da birileri ilgi görmek isteyen ya da birileri gerçekten tamamen çılgınca ya da her zaman uyuşturucu kullanan tüm saçma komplo teorilerine odaklanarak ne kadar çok ağlarsak.

Bunu ne kadar çok yaparsak, ciddi bir büyük komplo sürerken o kadar az insan inanacak.

Jeffery Epstein’ı alalım. Avantaj alan ve pek çok genç kızın canlılığını ve masumiyetini neredeyse tamamen yok eden ciddi derecede büyük bir pedofil ağında aktifti.

Kendini mi öldürdü? Büyük olasılıkla hayır, ama yaparsa yardım edildi. Bazıları onun ölmesini istediler ya da ona çok fazla şantajla baskı uyguladılar ve sonra kendisini öldürecek her şeye sahip olduğundan emin oldular.

Şimdi onun arkadaşlarından biri hakkında konuşalım. Donald Trump.

Şu anda bakın yaklaşık% 50’niz gidiyor: Bunun nereye gittiğini sevmiyorum.

Ve% 50’niz gidiyor: ah nihayet şimdi bunun hakkında konuşacağız, öyle mi?

Ve bu tam olarak sorun. Aramızda bu bölünmeyi yaratmak çok kolay. Çünkü ortak noktamız ne? Türümüzün ve liderimizin iyiliğine inanma konusunda bir orantısızlık mı? Belki biraz sağlıksız bir paranoya? Evet, tam olarak bu tür şeyler.

Ve bu vizyon değil. Ve bu bizi asla organize edemez.

Bu alt grup, ortak bir vizyon bulup organize ederse, gerçek dünyada bir şeyleri değiştirebilir. Tüm saçmalıkları ve trolleri atın. Sağduyu ve doğruluk kontrolü ile ılımlı.

Bu altyazıyı harika hale getirebilir ve en azından oradaki bir kişinin daha iyi yaşamasını sağlayabiliriz. Ama bu çok iş değil.

Hepimizin matrix içinde yaşadığını ve hiçbir şeyin gerçek olmadığını ve bunun büyük bir komplo olduğunu söylemek daha kolay.

Çünkü bu gerçekten bir şey ifade etmiyor, sorun yok, çözüm yok. Kulağa biraz derin ve uğursuz geliyor ama hepsi bu.

Author

15 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, saolun

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

3. selam arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, saolun

4. Manisa dan kimler var. Dünyadaki en büyük komplo, komploların var olmadığını, olamayacağını ve asla olmayacağını iddia eden komplo teorisidir. . Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 252

5. Bolu dan kimler var. Dünyadaki en büyük komplo, komploların var olmadığını, olamayacağını ve asla olmayacağını iddia eden komplo teorisidir. . Selam siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 363

6. Zonguldak dan kimler var. Dünyadaki en büyük komplo, komploların var olmadığını, olamayacağını ve asla olmayacağını iddia eden komplo teorisidir. . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 266

7. Samsun merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-03-2021 00:47:12

8. Kütahya dan kimler var. Dünyadaki en büyük komplo, komploların var olmadığını, olamayacağını ve asla olmayacağını iddia eden komplo teorisidir. . selamun aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 71

9. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Dünyadaki en büyük komplo, komploların var olmadığını, olamayacağını ve asla olmayacağını iddia eden komplo teorisidir. . Merhabalar siten valla çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 370

10. Amasya merkezden ben memo. Slm web siten gerçekten güzel, face de paylaştım 16-03-2021 15:00:11

11. Kütahya merkezden ben hatice. Mrb siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 24-03-2021 19:17:32

12. Rize dan kimler var. Dünyadaki en büyük komplo, komploların var olmadığını, olamayacağını ve asla olmayacağını iddia eden komplo teorisidir. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , mehmet – 92

13. Tekirdağ merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, saolun 07-04-2021 15:36:25

14. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, face de paylaştım 08-04-2021 09:31:15

15. Erzincan dan kimler var. Dünyadaki en büyük komplo, komploların var olmadığını, olamayacağını ve asla olmayacağını iddia eden komplo teorisidir. . Selamın aleyküm web siteniz valla çok güzel, face de paylaştım , memo – 185

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link