Güncel olaylarla ilgili birkaç remake dışında yeni oğulları hatırlayamıyorum. 70’ler 80’ler ve 90’larda Black Sabbath, Phil Collins, Rage Against the Machine 10 Years vardı ama son 5 yılda bazı vatansever ülke şarkıları dışında anlamlı bir şarkı bilmiyorum. Aynı hisseden var mı? En azını söylemeyi tuhaf buluyorum. Politik irin şarkısı yok (dünyada geri tepme ya da iğrenç hareketler. Bu günlerde gençlerimiz için büyük bir sorunsa yaralandım. Sanırım müziğimiz bazen bizden saklanan şeyleri bize gösterdi. Ve o lanet olası hayal şarkısı değil. O şarkıya dayanamıyorum.

Author

19 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. . Selam sayfan gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 378

2. Ardahan merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-01-2021 14:33:36

3. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

4. Muğla dan kimler var. Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 343

5. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kırıkkale dan kimler var. Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. . Selam web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun , hatice – 16

7. Rize dan kimler var. Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 127

8. Ankara dan kimler var. Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 310

9. Nevşehir dan kimler var. Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. . Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 159

10. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. . selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 389

11. Düzce dan kimler var. Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. . selamun aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, face de paylaştım , – 77

12. Bu konu : ” Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki iyi, tebrikler , memo – 173

13. Bu konu : ” Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, şukuladım , mehmet – 225

14. Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım

15. Bu konu : ” Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 140

16. Bu konu : ” Dünyadaki güncel olaylarla ilgili tüm yeni şarkılar nerede? Birkaç remake dışında yeni bir şey hatırlayamıyorum. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 259

17. Merhaba herkese siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link