Bize muzaffer, şanlı, ÜTOPYA gibi yalanlar öğretildi – ne kadar saf olabilirdik. Gerçekle yüzleşmeyi reddeden ve dünya liderlerimizin mahkumiyetin ötesinde şüpheli olduğunu kabul eden parlak nesneler tarafından kör edildik. Sessiz kaldık … bizi dinlemesi ve bizi söz konusu ütopyaya götürmesi gerekenler tarafından susturuluyoruz. O kadar uzun süredir bize yalan söylüyoruz ki, gerçekleri tam tersine karıştırıyoruz. Düşündüğümüz düşünceleri hissetme, merak ettiğimiz soruları sorma, günlük gerçekliği bağlama ve dahası; bu ifşaatları, gerçekleşmeleri, özlemleri geleceğimize uygulayın. Varoluşun temel bir yönü olan bilgiye olan susuzluğumuz azalıyor. Biz mağduruz. W şehitleriz. Biz alçakgönüllüyüz. Biz köleyiz. Ve tüm bunların en üzücü gerçeği, biz uyumluyuz, itaatkârız. Yeni bir imparatorluğun inşa edilmesi için her imparatorluk yıkılmalıdır. Trump, ülkemizin parlayan zırhlı şövalyesi değildi, kurtarıcımız değildi. Özgür düşünce dünyasını sona erdirmek için bir Truva atıydı ve burada yarattığı ve burada ABD’de daha da neden olacağı etkilerin ABD’nin etkilediği yabancı ülkelere yayılacağından korkuyorum. Burada düşüncelerim, sorularım ve cevaplarımda tek başına oturuyorum. Bir zamanlar hayatımı ailem, arkadaşlıklar ve ilişkilerle dolduranlardan uzaklaştım. Popüler bir varoluş bizi kör ediyor ve yalnızlığın zehirleyici ve küçümseyici olduğuna inanmaktan etkileniyoruz. Gerçek şu ki, doğru teşvik edildiğinde, yalnızlık özgürleştiriyor. Yalnızlık ütopyadır. Ütopya nihai bir hedef değil, fiziksel bir nesne bile değil. Ütopya bir varoluş biçimidir, bir zihin halidir, yaşamın süreçleridir. Özgür olduğumuzu iddia edenlere ve destekleyici kanıt olarak teknolojik herhangi bir şeye işaret edenlere – stfu. Nesillerimiz, dünyamızdaki her şeyi özgürce işleme yeteneğimizden mahrum kaldı. İster fiziksel ister fiziksel olmayan süreçler olsun. Ütopya arayışı / savaşı bizi kör etti ve ilerleme hakkında yalan söylediler – günümüzde modern zamanlarda başarısız uygarlıkların tekrar eden döngülerini göremiyoruz. Scooby Doo ve Çetenin ortaya çıkıp yozlaşmış dünya liderlerinin maskesini düşürüp hepimizi cehennemden kurtaracağını sanmıyorum. Kendimizi doğumdan zorla beslendiğimiz sahte örtbas gerçekliğinden ayrı tutmak hepimize bağlıdır. Sezginizi takip edin. Daha önce insanlığı kurtaran tek şey bu. OHHH, doğumdan beri maruz kaldığımız yaşam tarzını nasıl küçümsüyorum. Yine de dürüst olacağım, büyük kötü adamların (dünya liderlerinin) bu insanlık savaşında nihayetinde kazanacağından korkuyorum.

Author

10 Comments

1. Bitlis dan kimler var. Dünyamızın Durumu Eski Atalarımızın Durumundan Daha İyi Değil . Merhabalar siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , – 495

2. Ordu dan kimler var. Dünyamızın Durumu Eski Atalarımızın Durumundan Daha İyi Değil . selamun aleyküm bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 492

3. Bu konu : ” Dünyamızın Durumu Eski Atalarımızın Durumundan Daha İyi Değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 494

4. Merhabalar siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Selam herkese siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım

6. selamun aleyküm web siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Dünyamızın Durumu Eski Atalarımızın Durumundan Daha İyi Değil ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , banu – 354

8. Bu konu : ” Dünyamızın Durumu Eski Atalarımızın Durumundan Daha İyi Değil ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 246

9. Bilecik dan kimler var. Dünyamızın Durumu Eski Atalarımızın Durumundan Daha İyi Değil . Mrb sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 331

10. Slm web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link